PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729297}

Ash kontra martwe zło

Ash vs. Evil Dead
7,7 15 891
ocen
7,7 10 1 15891
7,6 8
ocen krytyków
Ash kontra martwe zło
powrót do forum serialu Ash kontra martwe zło

Zmarnowany potencjal

ocenił(a) serial na 6

Serial niby taki jak byc powinien bo robiony w stylu horror klasy B/C ale motywy komediowe sa robione na sile i najczesciej nie smiesza.
Mam wrazenie ze to nawet bardziej ma byc komedia z elementami horroru niz odwrotnie.
Ostatni odcinek pierwszego sezonu totalnie glupi ale moze w drugim sezonie bedzie lepiej.
Najgorsza postac w tym serialu to Kelly.
Ja rozumiem ze ciezko dobrac aktorke ktora nie jest zydowka bo w hollywood takowych znaczac wiekszosc ale czy musieli wybrac tak szpetna ?
Mogli zostawic murzynke bo bardziej nadawala sie do scen walki a jak juz koniecznie chcieli miec szczupla i drobna to mogli zostawic ta ladna blondynke z ostatnich odcinkow.

ocenił(a) serial na 7
Phantom_5

"Ja rozumiem ze ciezko dobrac aktorke ktora nie jest zydowka bo w hollywood takowych znaczac wiekszosc ale czy musieli wybrac tak szpetna ?"

Że Kelly szpetna? No bez jaj. Rozumiem że może ci się nie podobać (dla mnie na przykład ładniejsza od tej irytującej blondyny), ale nazywanie jej szpetną to gruba przesada.

ocenił(a) serial na 6
Tortuga033

Oczywiscie ze szpetna a porownywanie do tej blondynki to gruba przesada bo ich urody to dwa przeciwne bieguny.
Jesli jestes kobieta to moge przymknac na to oko ale jesli facetem to zaczne watpic w twoja orientacje.
Dana DeLorenzo a wiec aktorka grajaca Kelly to takie polaczenie Justyny Steczkowskiej,Kayah i Conchity Wurst czyli tego trans co wygral eurowizje.
Ja wiem ze sa rozne gusta ale ta babka jest totalnie nieatrakcyjna jesli chodzi o twarz bo ma wiele cech meskich.

ocenił(a) serial na 6
Phantom_5

Tak dla przykladu tu masz pare fotek Samary Weaving
http://www.imdb.com/media/rm1578885888/nm3034977?ref_=nmmd_md_nxt
A tu Dany DeLorenzo
http://kingoftheflatscreen.com/hottest-woman-112915-dana-delorenzo-ash-vs-evil-d ead/
Jesli dalej uwazasz ze Samara nie jest ladniejsza niz Dana DeLorenzo to nie mam co prowadzic dalej dyskusji.
Ja wiem ze o gustach sie nie dyskutuje bo kazdy ma swoj typ ale tutaj porownujemy naprawde brzydka kobiete z bardzo ladna wiec trudno mowic o gustach.

ocenił(a) serial na 7
Phantom_5

Masz rację, nie ma sensu :)

Nadal nie uważam Delorenzo za brzydką. Dla mnie ciekawą urodę :)
A blondyna na tych fotach, faktycznie wygląda ładniej niż w serialu.

ocenił(a) serial na 6
Tortuga033

Dla mnie w serialu wygladala ladniej niz na tych fotach a ze dostala role glupiej blondi na mieso armatnie to juz inna kwestia :)
DeLorenzo co by tu nie mowic ma brzydka buzie i ja zdania nie zmienie ale rozumiem ze komus moze sie podobac :)

Phantom_5

DeLorenzo ma urodę dziewczyny z sąsiedztwa, Samara (swoją drogą chyba Ring nie był jej ulubionym filmem w szkole hehe) ma urodę modelki. Jakakolwiek zamiana miejsc rozwaliłaby serial.

ocenił(a) serial na 6
_Szaman_

Tak z sasiedztwa ale chyba w Usa lub Izraelu bo nasze Slowianki sa duzo ladniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones