PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601251}

Aurora

7,5 71
ocen
7,5 10 1 71
Aurora
powrót do forum serialu Aurora

Poszukuję tytułu serialu nadawanego w tvp w latach 2000-sięcznych produkcji angielskiej lub amerykańskiej akcja toczy się przeważnie w szkole główni bohaterowie to dwoje nastolatków, chłopak nosił koszulki polo,włosy nażelowane i miał lekko wyłupiaste oczy z kolei dziewczyna to wysoka smukła blondynka z prostymi włosami za ramiona o złowieszczym spojżeniu .Głowna cech która ich wyrózniała to niezwykle wysoki iloraz IQ .Gdy pojawiał się jakiś problem neurony w ich mózgach przyspieszały do nieosiągalnych dla zwykłych ludzi prędkości i w mgnieniu oka potrafili rozwiązać problem który ich nurtował. Dziewczyna postanowiła wykorzystać swoje zdolności do złych celów w jej niecnych planach pomagali jej tępy osiłek i naiwna dziewczyna z kolei chłopak z natury dobry zawsze potrafił pokrzyżować jej złowieszcze plany razem ze swoim przyjacielem i koleżanką. Jeśli ktoś zna tytuł tego serialu będę wdzięczny za odpowiedź

konstantynopol

Moim zdaniem słaby i tyle.

konstantynopol

Nie znam tytulu, ale brzmi ok.

użytkownik usunięty
konstantynopol

Ja też nie znam tytułu, ale chyba też go oglądałem. Tylko że to nie był serial tylko film raczej. Ona ożywiła dinozaura chyba czy jakoś tak. I uzyskali te moce w wyniku jakiegoś wypadku/eksperymentu z jakimś kryształem czy czymś. Ktoś tam kogoś też pomniejszył, jeśli dobrze pamiętam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones