PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93545}

Autostrada do nieba

Highway to Heaven
7,1 3 673
oceny
7,1 10 1 3673
Autostrada do nieba
powrót do forum serialu Autostrada do nieba

Od 7 stycznia Autostrada do nieba ponownie w tv, na TVP1

ocenił(a) serial na 10
Kamil

jezeli to prawda to dobra wiadomosc

KinoManiak_12

o 3 w nocy.....................................i o 13:55.. ;-)

Grauczo

To akurat nie ma znaczenia w dobie cyfrowych nagrywarek :)

Grauczo

I nie o 3 tylko o 1.40 jest powtorka.

ocenił(a) serial na 10
Phantom_5

no to nagrywajcie i na

c h o m i k u j :)

Kamil

Właśnie (zupełnie przypadkiem zresztą) obejrzałem pierwszy odcinek tego serialu. Zawsze go lubiłem, ale teraz ogląda się go z jeszcze większym sentymentem, zważywszy na to, że dwaj główni bohaterowie (tzn. aktorzy weń się wcielający) już nie żyją, niestety. Ten serial to, miłe skądinnąd, wspomnienie dzieciństwa może więc miło (jeśli okoliczności pozwolą, bo pora emisji - nie pierwszy już raz z resztą, w TVP jest barbarzyńska) będzie go ponownie obejrzeć :-).

Kamil

Wlasnie nagralem 1 odc o 1.40 w nocy i caly czas wyswietla sie na ekranie komunikat z telegazety.Co sie stalo???????

xeno1

Nie wiem ale powtorke drugiego odcinka w nocy debilna tvp nadala inaczej niz miala w programie na swojej stronie internetowej i nie mam poczatkowych 15minut.Dobrze ze w ciagu dnia nagralem caly odcinek w wersji hd no ale ma obciete boki dlatego chcialem noca dograc w sd bo mimo ze rozciagniete ma to swoje zalety i chcialem miec obie wersje.Pieprzona tvp.

ocenił(a) serial na 10
Phantom_5

spokojnie panowie juz jest na ch0mikuj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones