PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=194037}

Awatar: Legenda Aanga

Avatar: The Last Airbender
8,4 34 024
oceny
8,4 10 1 34024
Awatar: Legenda Aanga
powrót do forum serialu Awatar: Legenda Aanga

Muszę przyznać, że rozwiązanie jakie twórcy zaproponowali w "The search" trochę mnie powaliło. Że niby Zuko jest synem wieśniaka ze wsi?? Trochę to rypie całą świetną opowieść Iroh o walce w duszy Zuko, że posiada krew dobrą która pochodzi od Ursy czyli od avatara Roko i część krwi złej czyli Ozai... a tak nie ma absolutnie nic wspólnego ze złymi władcami ognia... Już wolałabym żeby ojcem Zuko okazał się Iroh w końcu okazywał mu tyle troski :) Oczywiście cała ta historia z wieśniakiem tłumaczy gniew i wrogość Ozai w stosunku do Zuko, ale dlaczego to zaczęło się tak późno skoro Ozai przejął list Ursy wyjaśniający pochodzenie Zuko, gdy był on jeszcze malutki?? Co o tym myślicie?

ocenił(a) serial na 10
kiara_94

co to jest "The search"? Tez się zgadzam ze to trochę psuje opowieść, poza tym Zuko wygląda tak samo jego siostra i ojcec więc...

alka893

The Search to komiks który dzieje się po wydarzeniach z serialu, opowiada o poszukiwaniach matki Zuko.

ocenił(a) serial na 10
alka893

Oficjalny komiks, warto przeczytać:
bit[KROPKA]ly/19NpqH6

ocenił(a) serial na 10
kiara_94

The search: Part 3 przeczytałaś? Trochę zmienia sytuacje ;)

ocenił(a) serial na 10
kiara_94

to dlaczego iroh mówi zuko o walce duszy dobra ze złem trochę to pokręcone

dragon94331

Prawdziwy plot twist (który twórcy komiksów zmarnowali ), byłby wtedy gdyby wdech, wydech prawdziwym ojcem Zuko okazał by się Iroh.

I to by nie psuło tej jego wielkiej przemowy o Sozinie I Roku bo

Sozin jest ojcem Azulona a ten jest ojcem Iroh i Ozai.

Roku - Rina - Ursa




Ursa była nieszczęśliwa a jedynym jej przyjacielem/osobą która ją szanowała był Iroh.






Lub skoro chcemy dać mu krew ,,plebsu'' to niech jego ojcem będzie Piandao

To bardziej trzymało się kupy niż fantazja z Ikenem, plus świetnie tłumaczyło by olbrzymi talent Zuko do szermierki.

kiara_94

Właśnie z tego powodu nie biorę tych kontynuacji na poważnie.Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
ElenaGilbert123

nie no spoko, ostatecznie okazało się że ojcem Zuka jest jednak Ozai ;)

kiara_94

mam pytanie,gdzie mozna znalezc na internecie te komiksy o avatarze?:)

kiara_94

https://www.google.pl/amp/s/www.wattpad.com/amp/618177052
Tutaj jest wyjaśnienie

kiara_94

To była tylko głupia fantazja nieszczęśliwej w niechcianym małżeństwie Ursy.

W końcu , zabrano ją od rodziny, przyjaciół , rodzinnej wioski do zamku a jej mąż kazał jej zapomnieć o jej poprzednim życiu.


clarabella12

Mnie wkurza bardziej to - czemu Ursa nie miała jaj by zabrać ze sobą chociaż Azulę.

Znikam a potem zapominam o całym swoim życiu, i jak czasami w realu mam miłość mojego życia i nam nowe dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones