Awatar: Ostatni władca wiatru (2024)
Awatar: Ostatni władca wiatru: Sezon 1 Awatar: Ostatni władca wiatru Sezon 1, Odcinek 1

Aang

1h 4m
7,2 376
ocen
7,2 10 1 376
Awatar: Ostatni władca wiatru
powrót do forum s1e1

Sokka

ocenił(a) serial na 6

Co oni ci zrobili? Serio, on chciał oddać jedyną osobę, która mogła powstrzymać wojnę tylko dlatego, że nie wspomniał im, że jest awatarem? No błagam. Mam nadzieję, że w dalszej części serialu taki nie będzie.

ocenił(a) serial na 6
Kate_Smith

W końcu on był jedna z najmądrzejszych postaci w serialu (przynajmniej animowanym)

ocenił(a) serial na 6
Kate_Smith

Poza tym, od kiedy Zuzu bardziej zależy na przeznaczeniu niż na honorze. W animacji, chciał by ojciec mu wybaczył i pozwolił wrócić do domu i odzyskać honor. Po to szukał Aanga. To było dla niego ważniejsze niż cokolwiek.

ocenił(a) serial na 6
Kate_Smith

I co to za świecące laleczki awatarów u Zuko, skąd on je wytrzasnął

Kate_Smith

Laleczki jak laleczki, ale od kiedy Zuko kumpluje się z admirałem Zhao?

ocenił(a) serial na 6
Kate_Smith

I o co chodziło z tym, że wszyscy mają myśleć, że wojna będzie w narodzie ziemi? Skoro bali się, że ktoś odkryje, że chcą zaatakować nomadów mogli zrobić zasadzkę. Nie zaatakują ich jeśli oni będą pomagać innym narodom. Według mnie, niepotrzebnie to dodali

ocenił(a) serial na 6
Kate_Smith

Fajne było to, że Aang wyszedł ze stanu awatara dzięki słowom Gyatso. Pokazało to jak wielką więź z nim miał. W animacji pomogła mu Katara, mówiąc, że nie jest sam i to że mi się podobało, bo było zalążkiem tego, co później zakwitło pomiędzy nimi. Oraz pokazało jej matczyną stronę, której w adaptacji (podobno) jej odebrali. Serial jak na razie spoko się zapowiada, zobaczymy, co będzie dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones