serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Błękitne oczy

Blå ögon
2014 - 2015
1h
6,6 67
ocen
6,6 10 1 67
Kilka tygodni przed wyborami znika szef sztabu Departamentu Sprawiedliwości. Zobacz pełny opis
Błękitne oczy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Do wyborów narodowych pozostało tylko kilka tygodni, szef sztabu Departamentu Sprawiedliwości znika bez śladu. Kiedy jego zastępca, Elin Hammar, próbuje dowiedzieć się, co się stało, zostaje wplątana w spisek kłamstw, sfałszowanych dokumentów i ukrytych planów. Jednocześnie skrajnie prawicowa partia, Trygghetspartiet, zmierza doDo wyborów narodowych pozostało tylko kilka tygodni, szef sztabu Departamentu Sprawiedliwości znika bez śladu. Kiedy jego zastępca, Elin Hammar, próbuje dowiedzieć się, co się stało, zostaje wplątana w spisek kłamstw, sfałszowanych dokumentów i ukrytych planów. Jednocześnie skrajnie prawicowa partia, Trygghetspartiet, zmierza do najlepszych wyborów w historii. W małej miejscowości Ludvika, Annika Nilsson, lokalny przedstawiciel partii przygotowuje publiczne wystąpienie, pomimo protestu syna. Obwinia ją za bycie rasistką i zmęczyły go groźby i szykany, jakie musi znosić rodzina. Za scenami politycznymi planowana jest seria ataków terrorystycznych, które będą wysyłały fale uderzeniowe przez cały naród. Pierwsza krajowa socjalistyczna grupa terrorystyczna w Szwecji ma się wkrótce ujawnić.

studio
Chimney / Film i Väst (koprodukcja) / Ljud & Bildmedia / więcej
tytuł oryg.
Blå ögon
inne tytuły
Blue Eyes Międzynarodowy
więcej
Serial kręcono w Göteborg, Sztokholmie, Trollhättanie, Uddevalli oraz Uppsali (Szwecja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

nieśpieszny, naiwny serial. W zasadzie do 5 odcinka nic się nie dzieje, a główna bohaterka jest naiwna jak dziecko, żeby nie powiedzieć głupia. W każdym razie jak na kryminał, i to skandynawski wypada bardzo słabo

Czy autorzy tej strony myślą, że ktoś w Polsce (za wyjątkiem znających język) będzie szukał tego serialu pod jego szwedzkim tytułem?

Za jednym z portali: "Główna bohaterka, Elin Hammar (Louise Peterhoff -"Mostu nad Sundem") wskakuje nagle na wolną pozycję szefowej sztabu przy ministrze sprawiedliwości, co jest dla niej okazją, by wrócić na polityczną karuzelę, z której jakiś czas temu wypadła. Elin oczywiście nie ma bladego pojęcia, na co się pisze,...

więcej

http://www.channel4.com/programmes/blue-eyes/on-demand/62662-001 kolejne odcinki dodawane na bieżąco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones