serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Baby Bandito

2024
39m
6,5 139
ocen
6,5 10 1 139
Nazywa się Kevin Tapia, ale w Europie jest znany pod przydomkiem "Baby Bandito". Oto historia skejta, który dokonał w Chile skoku stulecia. więcej mniej
Baby Bandito zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Życie zapalonego skatera Kevina zmienia się nieoczekiwanie, gdy chłopak zakochuje się w Génesis, uprzywilejowanej dziewczynie. Postanawia zaryzykować dla miłości i opracowuje śmiały zamysł kradzieży misternego planu groźnego gangu znanego jako Rzeźnicy, aby zdobyć miliony dolarów. Staje się przez to najbardziej poszukiwanym człowiekiem wŻycie zapalonego skatera Kevina zmienia się nieoczekiwanie, gdy chłopak zakochuje się w Génesis, uprzywilejowanej dziewczynie. Postanawia zaryzykować dla miłości i opracowuje śmiały zamysł kradzieży misternego planu groźnego gangu znanego jako Rzeźnicy, aby zdobyć miliony dolarów. Staje się przez to najbardziej poszukiwanym człowiekiem w kraju. Kevin i Génesis umykają przed obławą, ryzykując i łamiąc kolejne zasady, co tylko wzmacnia siłę łączącego ich uczucia, a kulminacyjnym momentem tej ucieczki jest ekscytująca podróż do Rzymu. Na podstawie napadu stulecia, który miał miejsce w Chile w 2014 roku.

dystrybucja
Netflix
studio
Fabula
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Santiago (Chile).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Spodziewałam się nudnawego serialu o napadzie z kiepską grą aktorską.lrotko mówiąc trochę oklepany temat. A tu zaskoczenie! Równy poziom utrzymany od początku do końca, historia ciekawa, przyjemnie się oglądało, z myślami „co będzie dalej?” Do tego soundtrack w klimacie, dobrze dobrany, ja daje 7! Więcej takich...

Genialny 10/10

ocenił(a) serial na 10

Jw

Od początku do końca dobrze się ogląda!Normalnie chciałoby się więcej... Baby Bandito radzi sobie jak może? Ogólnie polecam;)