PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159295}

Bad Girls

8,0 144
oceny
8,0 10 1 144
Bad Girls
powrót do forum serialu Bad Girls

napisy

ocenił(a) serial na 7

Poszukuję ANGIELSKICH napisów do 2, 3 i 4 sezonu. Czy ktoś może pomóc? Sieć już przeszukana, jednak ponieważ w angielskiej TV leciał z napisami, podejrzewam, że ktoś jednak znajduje się w ich posiadaniu...?

titi

titi... znalazlas juz moze te napisy? tez usilnie probuje je znalezc i z marnym skutkiem :

titi

Witam. Od razu przyznaję, że jest ogromny kłopot z angielskimi napisami do 2, 3 i 4 sezonu, bo…ich po prostu nigdzie nie ma. W takim wypadku jeśli władasz biegle językiem angielskim i jeśli masz czas i chęć, musisz sama takie napisy zrobić. Poniżej wklejam linki, gdzie fachowo radzą jak to zrobić:
http://www.videoaudio.pl/Czytaj-artykul-43.html
http://www.searchengines.pl/Tworzenie-napisow-do-filmow-t61569.html
Możesz też zrobić tak, że z tej strony, np., pobierasz sobie napisy.
http://www.subtitleonline.com/bad-girls-season-2-subtitles.html
Dużego wyboru nie ma, bo są tam tylko napisy rosyjskie i hiszpańskie. Po przekonwertowaniu napisów z formatu srt do txt w subedit playerze, w miejsce rosyjskich znaczków wpisujesz po kolei wszystkie dialogi z danego odcinka. Jeśli chcesz możesz wpisywać wpierw tekst angielski, albo od razu tłumaczenie polskie. Na 100% to będzie pasować, tylko to niestety może zająć trochę czasu. Chyba tylko w taki sposób będziesz mieć napisy. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

ocenił(a) serial na 7
neptunios

Dzięki, ale wiem jednak, że są, trafiłam na osobę, która je miała, a poza tym, jak pisałam, w UK leciały z napisami dla niesłyszących. Tłumaczyłam pozostałe sezony, więc z robieniem napisów mam trochę doświadczenia, ale mimo to angielszczyzna najeżona slangiem i często niewyraźna jest dla mnie nie do przeskoczenia przy tłumaczeniu ze słuchu.
Niech żywi nie tracą nadziei jednak:-)

titi

titi masz już może polskie napisy do 2 sezonu, bo moje mozliwości przeszukania internetu chyba sie wyczerpały, proszę podziel się, bo ja już chyba trace nadzieje:-)

jakja

A ja mam pytanie do ... titi :-) Obejrzałem kilka dni temu ostatni odcinek 7 sezonu i wiem że będziesz pomału tłumaczyła napisy do sezonu ósmego, z czego bardzo się cieszę i jestem oczywiście Ci bardzo wdzięczny za przetłumaczenie tak świetnego serialu. Przypadkiem znalazłem kiedyś na chomiku sezon 2 i 3 z napisami, które też już obejrzałem. Pozostaje jeszcze sprawa 4 sezonu - będziesz może tłumaczyć? Jako wielbiciel "Bad Girls" musiałem zapytać, nie gniewaj się.

ocenił(a) serial na 7
neptunios

Nie gniewam się, bo i za co?
Bardzo bym je chciała tłumaczyć, ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć angielskich, a tylko z takowych podejmę się robić tłumaczenie. Wygląda mi na to, że i 4, i 8 sezon na dvd wyszedł bez napisów...
Anyway, jeśli ktoś znajdzie w sieci albo u siebie na dysku napisy do 4 i 8 sezonu, a może i do 2 i 3, bo mam duże zastrzeżenia do tego, co znalazłam na chomiku - to podzielcie się! Póki mam czas, to chętnie się za nie zabiorę.

titi

hello:) Czy posiadacie napisy do 6 i 7 sezonu?:) Bo mam tylko do paru odcinków napisy tłumaczone przez titi a chciałabym mieć wszystkie do tych serii:) Gdzie można je znaleźć?:) Z góry dziękuję za odpowiedź:)

użytkownik usunięty
Juka86

Witam. Ogladalam pare lat temu Bad Girls, ale przestalam - wlasnie przez brak napisow. Wtedy przeszukalam siec i nic wiecej nie znalazlam, wiec zrezygnowalam. A tutaj takie mile zaskoczenie. Mialby mi ktos ochote przeslac napisy do 2 i 3 sezonu? Bylabym bardzo wdzieczna : ) Pozdrawiam serdecznie i zostawiam swoj e-mail: soft.soft@wp.pl

ocenił(a) serial na 7

Mogę przesłać, ale mówię z góry, że są straszne... kumpel zaczął poprawiać, ale po pierwszym odcinku odpadł. Oglądanie z nimi, jeśli choć trochę zna się język, przyprawia o ból brzucha ze śmiechu. Ale pisz na priva, jesli mimo to je chcesz.

użytkownik usunięty
titi

Z wielka checia napisalabym na priva, ale nie mam takiej mozliwosci - filmweb mi zabrania. Miedzy innymi dlatego zmuszona bylam zostawic tutaj swoj post z moim e-mailem. Chce mimo wszystko te napisy, cokolwiek mi sie przyda w ogladaniu. Moj angielski kuleje : ) Pozdrawiam i czekam na wiadomosc.

titi

Ja również chciałabym się dołączyć do prośby o napisy do 2 i 3 sezonu. Z góry dziękuję i podaję adres - gengaa18@wp.pl :)

użytkownik usunięty
titi

Jeśli wciąż posiadasz napisy do drugiego i trzeciego sezonu, jakiekolwiek by nie były, będę niezmiernie wdzięczna za przesłanie. Mój mail: crappylime@op.pl
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
Juka86

Przetłumaczyłam cały sezon 5, 6 i 7, znajdziesz je na napi24

titi

Dziękuję bardzo:):)

titi

Czyli konkretnie gdzie? :P nie umiem znaleźć tej strony...
i ogólnie... szukam napisów do reszty serii (mam do trzeciej włącznie), niech będą choć po angielsku, więcej zrozumiem z tekstu pisanego niż ze słuchu...
a może ktoś mógłby też podesłać napisy do 2x04, bo tego też mi akurat brakuje, a wiem że są polskie :(

ocenił(a) serial na 7
Lex17

wuwuwukropkanapisy24kropkapeel i w wyszukiwarce wpisujemy bed gerls...
A do tej 3 włącznie to masz angielskie czy tylko polskie? Szukam wściekle angielskich do 2,3,4 i 8 serii.

titi

Tylko polskie i to raczej kiepskie (od drugiej serii) :(

titi

i nic nie ruszyło w kwestii czwartego sezonu? Obejrzałem właśnie trzy, ale a ten serial bez napisów to się nie wezmę raczej :(

ocenił(a) serial na 7
Lex17

nie, do 4 nie ma wcale. Od 5 juz robilam, problem pojawia sie znow w 8.

titi

Poradziłem sobie w taki sposób, że znalazłem rosyjskie napisy do 4 sezonu, które następnie wrzuciłem w translator :D szału nie ma, ale rozumiem przynajmniej coś ;)
Ktoś mógłby się podjąć albo przetłumaczenia z rosyjskiego albo edytowania takiego przetłumaczonego tekstu z translatora... Niestety ja się nie podejmę, bo nie mam czasu, z resztą aż tak mi na tym serialu nie zależy, żeby z pedantyczną dokładnością traktować napisy ;) No ale podaję możliwe rozwiązania.

ocenił(a) serial na 9
titi

Hej:) Poszukuję napisów do 8 sezonu Bad Girls. Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć? Ajeżeli macie to prześlijcie proszę na maila: sylwiord@onet.pl

titi

Ja tez szukam napisów do Bad Girls 2 sezon gdybys ktoś posiadał i mógł się nimi podzielić będę ogromnie wdzieczna;-)

zwyczajna77

Poszukuje napisów do sezonu 4,5,6,7,8 jeśli ktoś już posiada bardzo proszę na mail: benia89@buziaczek.pl

ocenił(a) serial na 7
benia89

A jaki problem ze znalezieniem do 5, 6 i 7? Sa powstawiane chyba wszedzie, gdzie tylko moga byc napisy.

titi

Już znalazłam do 5,6,7 teraz tylko do 4 nie mam, ale chyba do 4 to już rzeczywiście nie ma nic? Chyba, że źle szukam.

titi

W jaki sposób na gryzoniu są odcinki do 2giej serii z wklejonymi napisami, a samych napisów znaleźć się nie da? Płacenie za pirackie filmy nie pasuje mi ideologicznie;] Ktoś ma może do 2 i 3 sezonu? aglaja.piercing@gmail.com, ładnie proszę;]

ocenił(a) serial na 7
Aglaja_2

Te z gryzonia to tragiczne napisy, ktore mozna uznac za tlumaczenie tylko, jesli naprawde nic a nic nie rozumiesz z oryginalu. Zdecydowanie odradzam placenie, sciaganie, ogladanie.

titi

Oglądam w oryginale, idzie zrozumieć wiec nie będę już kombinować. Na 24 są od 3ciego sezonu więc potem spróbuję ale już będę przyzwyczajona bez więc zrobiło mi się wszystko jedno;]

ocenił(a) serial na 7
Aglaja_2

Od 3-go? Nie widzę. Od 5-go widzę. Ale może jestem zmęczona albo coś;)

Aglaja_2

gdzie można znaleźć ten serial? niekoniecznie z polskimi napisami, może być w oryginale

oallaa13

moze ktos wrzucic od drugiego sezonu napisy pl ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones