PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10906}

Bajarz

The Storyteller
8,5 835
ocen
8,5 10 1 835
Bajarz
powrót do forum serialu Bajarz

Wielkie dzięki ludziom którzy przetłumaczyli pierwszy odcinek i czekam na tłumaczenie następnych, oby się udało. A z tymi wersjami które posiadacie z lektorem to są ludzie którzy potrafią oddzielić dźwięk z wersji VHS i przyczepić do wersji DVD lub DIVX następnie udostępniając to szerokiemu gronu fanów tego serialu. Wystarczy poszukać ich na różnych warezowych stronach. Może taka akcja by się udała. Co wy na to???

ocenił(a) serial na 10
bilu_5

właśnie kiedyś dawno temu miałam Bajarza na kasecie wideo ale dawno temu się gdzieś zawieruszyła...znasz może dojście gdzie można sobie go ściągnąć w wersji polskiej?pozdrawiam

safirasun

niestety nie dochrapałem sie wersji z lektorem a szkoda, sa tylko napisy do pierwszej czesci, gdzies czytałem ze chcieli przetłumaczyc całosc no ale skonczyli na pierwszym odcinku

ocenił(a) serial na 10
bilu_5

Dzięki!
A to szkoda bo jak na tamte czasy uważam że te baśnie były rewelacyjnie zrobione nie tak jak terazniejsze bzdety! Żołnierz i Śmierć to moj ulubiony odcinek! hehe No ale nic ,trzeba czekać może kiedyś przetłumaczą:)

safirasun

Do tej części o której mówisz napisy są mogę przesłać, poszukuje jeszcze serialu Kusza(Crossbow), Powrót na wyspę skarbów, Shagma zaginione swiaty, He - Mana i Nowe przygody He-Mana i serialu o Wilhelmie Zdobywcy i Tajemnice wygasłych wulkanów jak bys cos słyszał dawaj znac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones