Drugi sezon jest chyba jeszcze lepszy niż pierwszy. Nie stracił nic z klimatu swojego
poprzednika. Największą zaletą tej serii są chyba bohaterowie. Mam poczucie, że absolutniego
żadnego z nich, nawet tych drugoplanowych, nie da się nie lubić, nawet tylko odrobinę. Każda
z postaci jest inna i wyróżnia się czymś...