PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735378}

Baskets

7,4 1 225
ocen
7,4 10 1 1225
Baskets
powrót do forum serialu Baskets

najlepszy serial roku?

ocenił(a) serial na 9

opowieść o neurotycznym klaunie który zaklina rzeczywistość. mocz leje mu się na twarz a on mówi że deszcz pada. do tego genialny drugi plan. skojarzenia z eastbound and bounds jak najbardziej na miejscu. jesli utrzyma poziom dam 9.

bolszewik

Czy najlepszy serial roku to się okaże 31.12.2016 :)

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

Martha zaklina rzeczywistość, Chip jest zagubiony, w sumie jak nikt inny patrzy na otchłań zwaną rzeczywistością, stąd też melancholia i usposobienie.

ocenił(a) serial na 9
bolszewik

mały wielki serial, traumatyczny i pogodny, co jakiś czas do mnie wraca (dość słabo jest z jego dostępnością, dość powiedzieć że znalezienie streama do 3 sezonu graniczy z cudem ). Dramatyczny, niezwykle ciepły serial o niezwykłej rodzinie, jej dysfunkcyjnych, ale sympatycznych członkach: otyłej naiwnej i pełnej bezpretensjonalnego uroku mamie basket, jej synach bliżniakach chipie (niespełnionym, sfrustrownym klaunie) i daleu ( narcystycznym, zazdrosnym pozerze o ekspresji lekko przegiętego geja). Historia o szukaniu swojego szczęścia, godzeniu się ze swoja przeszłością i odbudowaniu rozbitej rodziny. Serial ma niesamowity klimat głębokiej teksańskiej prowincji, genialny drugi plan (marta i mój ulubieniec eddie). Sporo w nim naturszczyków dziadków (80+), którzy swoją witalnością i dysfunkcjami robią naprawde dobrą robotę. sezon 3 ma tendencje zwyżkową. uwielbiam zżyłem, sie z jego bohaterami jak utrzyma poziom dam 10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones