Bates Motel (2013-2017)
Bates Motel: Sezon 1 Bates Motel Sezon 1, Odcinek 10
Odcinek Bates Motel (2013-2017)

Północ

Midnight 42m
8,3 1 097
ocen
8,3 10 1 1097
Bates Motel
powrót do forum s1e10

Kompletnie nie rozumiem dlaczego Norma tuż przed wyjściem Normana na szkolny bal, zwierzyła mu się z kazirodczego związku z bratem... Rozumiem, że miała przed sobą spotkanie z kolesiem od Shelby'ego i obawiała sie czy wróci cała, no ale sory... nie czaję dlaczego wyjawiła to akurat w tamtym momencie.... Chłopak poszedł się bawić, a ta wyjeżdża z czymś takim...

ocenił(a) serial na 7
sand_cat24

Po paru minutach doszedłem do tego, że zrobiła to żeby zapobiec ewentualnemu fizycznemu zbliżeniu pomiędzy Normanem a Emmą tamtego wieczoru. Wiadomo jak amerykańscy nastolatkowie kończą wieczór balowy ;) Wiedziała, że Emma chce rozkochać w sobie Normana = wcześniejsza scena z sukienką. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
sand_cat24

Nie: "kazirodczego związku" i nie "seksu z bratem" tylko gwałtu. Jest różnica.

ocenił(a) serial na 8
Marina8

Zgwałcił ja kiedy chciała odejść i zakończyć tą relację. Wcześniej żyli w związku normalnie. Obydwoje byli na maksa zaburzeni, wiec tak odnaleźli bliskość między soba, w tej patologicznej rodzinie. Dlatego były takie momenty kiedy widać było po Niej,

ocenił(a) serial na 8
imbirowo

… że kocha Caleba tak samo jak i Normana. I kiedy Norman spał z Nią w łóżku albo urządzał sceny zazdrości stawiała się bo może poniekąd czuła, że to jest złe. Ale jednak godziła się na to. Myślę, że identycznie bylo z bratem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones