PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752899}

Bee i PuppyCat

Bee and Puppycat
7,8 342
oceny
7,8 10 1 342
Bee i PuppyCat
powrót do forum serialu Bee i PuppyCat

Wspaniałe, cieplutkie

ocenił(a) serial na 10

Najlepsza rzecz jaką widziałem od czasów Adventure Time i Over the Garden Wall. Świetny humor, piękne tła, b. dobry voice acting. Cieplutkie i miłe.

DiegoTan

A gdzie to można obejrzeć od pierwszego sezonu? Na nx tylko drugi. ;(

ocenił(a) serial na 10
pumba_14

Jak oglądałem to oba "sezony" były na Netflixie, chociaż to nie są dwa sezony per se. Pierwszy to nieco gorsza animacja z gorszym humorem, "drugi" to remake tego pierwszego z usuniętymi kiepskimi żartami, ładniejsza animacja + kilka nowych odcinków.

DiegoTan

Czyli jeśli zobaczę te 16 odcinków co jest na Netflixie, to obejrzę wszystko co trzeba i w dobrej kolejności?
Tytuł pierwszego odcinka trochę wzbudził moją niepewności, bo jest "Again for the First Time". Czyli tak jakby już coś przed tym było.

Dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
pumba_14

Tak, te odcinki wystarczą! "Again for the first time" odnosi się właśnie do tego, że tzw. "pierwszy" odcinek już był, tylko właśnie z gorszą animacją oraz z nieco gorszym humorem. I teoretycznie jest to drugi raz ... pierwszy raz ;) Ale szczerze, to nie warto oglądać tej pierwszej wersji, chyba że obejrzysz całość i będzie Ci się marzyło jeszcze.

DiegoTan

Super. Bardzo dziękuję za informacje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones