PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475236}

Ben 10: Obca potęga

Ben 10: Alien Force
6,4 2 062
oceny
6,4 10 1 2062
Ben 10: Obca potęga
powrót do forum serialu Ben 10: Obca potęga

Jeden z najbardziej zarozumiałych gó....rzy w historii. Zniesmaczenie pozostaje, po słychaniu tekstów pyskującego dzieciaka.

michu1945

Twój stary

Diamentoglowy_2115

Nie odpisuj dla idei odpisania, tylko dlatego, że potrafisz łączyć literki w wyrazy.

michu1945

Już mój komentarz ma większą wartość niż twój pseudointelektualny wysryw.

Diamentoglowy_2115

Nie odpisuj dla idei odpisania, tylko dlatego, że potrafisz łączyć literki w wyrazy.

michu1945

Nie odpisuj dla idei odpisania, tylko dlatego, że potrafisz łączyć literki w wyrazy.

Diamentoglowy_2115

Nie odpisuj dla idei odpisania, tylko dlatego, że potrafisz łączyć literki w wyrazy.

michu1945

Nie odpisuj dla idei odpisania, tylko dlatego, że potrafisz łączyć literki w wyrazy.

Diamentoglowy_2115

Pomijając dzieciaka i wracając do meritum:

Jeden z najbardziej zarozumiałych gó....rzy w historii. Zniesmaczenie pozostaje, po słuchaniu tekstów pyskującego dzieciaka.

michu1945

To nie oglądaj jak ci się nie podoba, o co ci chodzi. Tak btw prawdopodobnie nie miałbyś szans 1vs1 z Diamentogłowym.

Diamentoglowy_2115

Pomijając dzieciaka i wracając do meritum:

Jeden z najbardziej zarozumiałych gó....rzy w historii. Zniesmaczenie pozostaje, po słuchaniu tekstów pyskującego dzieciaka.

michu1945

zamknij dupe *beeeek*

Diamentoglowy_2115

Pomijając dzieciaka i wracając do meritum:

Jeden z najbardziej zarozumiałych gó....rzy w historii. Zniesmaczenie pozostaje, po słuchaniu tekstów pyskującego dzieciaka

michu1945

cringe

michu1945

I co w związku z tym? Tak cię to boli czy co?

Mateusz_Raczkowski

btw. to szczerze nawet wolę pyskatego niż jakąś postać, która jest infantylna do bólu.

Mateusz_Raczkowski

Opinia musi boleć? Ciebie tak, bo ąz musiałeś skomentować.

michu1945

Wiesz co, to mam wrażenie, że chyba jednak odnalazłeś się w benie. Pasuje do ciebie, bo nawet marudzisz strasznie. Najpierw wysrałeś to całkowicie bez sensu i z jakimś żalem, a teraz odpisujesz na to próbując wypierać się, że wcale ciebie nie zabolało, mimo że właśnie sobie zaprzeczasz. A tylko zapytałem. Zabawne jest to, że brzmisz trochę jak ben, marudzisz i pyskujesz.
Nie wiem gdzie ty się uchowałeś, że nie spotkałeś jeszcze dzieci, które są znacznie gorsze od bena, no ale mniejsza z tym.
A poza tym nawet nie odpowiedziałeś, a zamiast tego tylko znowu próbujesz wylać żalu próbując jednocześnie wypierać się tego. Zdecyduj się wreszcie.
Dodatkowo paplesz bez żadnego sensu, bo jedyne co zrobiłeś to wylałeś sobie żal gdzieś w internecie, a ja w związku z tym zadałem ci pytanie, ale w dalszym ciągu kontynuujesz zamiast odpowiedzieć. Zamiast tego lepiej się ogarnij i przestań sobie paplać z żalem w internecie, bo co ci to daje? Chyba, że to miał być hejt to bardzo kiepściutki.

Mateusz_Raczkowski

spoko. każdy popełnia błędy, Ty popełniasz je z prędkością wystrzałów z AK47.

Opinia musi boleć? Ciebie tak, bo aż musiałeś ponownie skomentować. Nie jest o jednak mój problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones