PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=317378}

Ben 10

6,3 5 272
oceny
6,3 10 1 5272
Ben 10
powrót do forum serialu Ben 10

Dla porównania, roczniki 2000 w dół i 90 w górę jakoś przy Tomie i Jerrym nie mieli takich jazd, jak 7 latek oglądający Ben 10 i potrafiący pod koniec odcinka wskoczyć na młodszego brata, sprzedając mu kopniaka w krok, drąc się przy tym "Omnitrix ładowanie!".

użytkownik usunięty
Vedkonner

Bardzo dobrze powiedziane.

ocenił(a) serial na 1
Vedkonner

ben 10 to jedno wielkie (wiecie co) dobrze to powiedziałeś

ocenił(a) serial na 10
sadzik444

zamknij dupe, nie znasz sie

Vedkonner

To robi sieczkę z mózgu? Ty chyba nie wiesz co mówisz. Dziś dzieci już nie oglądają kreskówek, nawet tych "głupich" tylko oglądają jak jakiś debil drze mordę do komputera (tzw. youtuberzy). Nawet nie wiesz ile bym dał by moi młodsi bracia woleli oglądać te głupie bajki zamiast tych debili.

ocenił(a) serial na 1
acocieto_ok

Ben 10 robi sieczkę z mózgu jak ktoś na to patrzy. Co do YouTube... Pisało na jednej stronce, że 95% polskich Youtuberów nie powinno pojawić się w sieci. Mogę się zgodzić z tą opinią na temat polskich Youtuberów, bo powstali niepotrzebni autorzy tacy jak kreator Kartonów 4funTV, seria filmików z kanału "Abstrach...eTV" itd. No i takie podniecenie w jakimś "Spinkafilmstudio", Kartony, Abstrach...e spora liczba wyświetleń i dużo głosów na tak bo większość osób jest głupia i naiwna, że ogląda tylko to co jest na stronie głównej YT. Na YT lepiej obejrzeć stare kreskówki obj jakiego pochodzenia. Jest pełno do odkrycia różnych klasyków obj z jakiego kraju.

Vedkonner

Ble ble ble ble... bo za moich czasów... Mam 21 lat więc jestem już poprzednią generacją ale skusiłem się ostatnio na tą kreskówkę i jest o wiele lepsza i bardziej wartościowa od Toma i Jerryego, ale zamiast wejść w kreskówkę głębiej i na spokojnie to zobaczyć to automatycznie nastawiacie się że jest zła i gówniana a za waszych czasów były lepsze. Obecne kreskówki uważam za gówniane, ale Reksio, Bolek i Lolek też były strasznie słabe. Scooby Doo jest genialny mimo swojego wieku i prostoty, ale jak zapytam kogoś starszego, to zawsze Bolek i Lolek, Reksio to były prawdziwe kreskówki, uczyły czegoś i bla bla bla bla... dajcie se siana ludzie, jak piszecie takie pierdoły to znaczy że jesteście starymi, smutnymi ludźmi bez odrobiny dystansu i poczucia humoru.

ocenił(a) serial na 1
Hanabi

Nie masz racji. Ben 10 stanowi przemoc wyższą niż Tom i Jerry. A w tym Benie 10 to główny bohater bije się z potworami kosmicznymi i jest sporo huku i chaosu, jest bardzo głośno, Ben jest do tego pyskaty. I jak można się z tego śmiać??????????????? Reksio, Bolek i Lolek mają swój urok. A dla humoru jest taki Tom i Jerry, klasyki krótkometrażowe od Disneya a nie to coś.

kanoo_03

Skoro piszesz takie pierdoły to znaczy że jesteś kobietą. To jest bajka dla chłopców a nie dziewczynek, lubimy jak ktoś walczy jest huk i chaos, dlatego przeważnie faceci wolą kino akcji a kobiety romanse. Zabroń dziecku bajki gdzie główny bohater walczy w słusznej sprawie, jest odważny i pewny siebie a wyrośnie Ci pierdoła a nie syn. I tak potem zacznie grać w Cs"a, Mortal Kombat itd... Dajcie se spokój ludzie i tak już mały % facetów został w tym kraju, nie niszczcie nowych.

ocenił(a) serial na 1
Hanabi

Jak już co to jestem płci męskiej. Istnieją lepsze kreskówki gdzie główny bohater powstrzymuje czarne charaktery i to rzecz jasna klasyczne np seria krótkometrażówek Terry Toons z postacią Mighty Mouse, serial animowany pt Darkwing Duck, Szmergiel, Tukany na tropie, Talespin itp.

kanoo_03

Zapętliłeś się. Jak chcesz dalej marnować życie na sprzeczkę o tym które kreskówki są lepsze to czytaj moje poprzednie posty aż zrozumiesz o co mi chodziło wtedy dyskusja się zakończy.

użytkownik usunięty
Hanabi

Wielka zgoda.

użytkownik usunięty
Vedkonner

Lepsze to niż gdyby miał się wstawiać za "tymi biednymi uchodźcami" i uważać, że zabijanie w celu ochrony życia własnego i/lub cudzego jest morderstwem.

ocenił(a) serial na 9
Vedkonner

Ja jakoś oglądałem pokemony i Ben 10 jak byłem mały i nie zabija ludzi na ulicach

ocenił(a) serial na 10
Vedkonner

No, chyba że Diamentogłowy najebałby Tomowi z palcem w dupie :-) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones