PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

mnie to sie bardziej podobuje blondynka- Kelly i jest super nosek! Jest troszkę podobna do mnie (ale tak troszkę) :D A wy jak myslicie? Shannen to jest taka przecietna!

Brenda ładniejsza moim zdaniem ;) Shannen jest sliczna .. Kelly ma taka przecietna urode :D

ocenił(a) serial na 10
Blair

Brenda jest dużo ładniejsza a kelly przypomina mi chomika po policzkach :D
tyle że w połowie 3ciego sezonu Brenda robi się na emo, wszystko czarne, depresja , nikt jej nie kocha itp co mnie bardzo wkurza i wtedy kelly jest od niej dużo dużo lepsza ;]

gralu1990

No ale mówilmy ogólnie ktora jest ladniejsza .. zgadzam sie z toba , ze Brenda czyli Shannen ;)

ocenił(a) serial na 8
Blair

tylko wyłącznie jedynie BRENDA najładniejsza!!!!.. (ps. ale też Donna się potem fajnie wyrobiła.) Kelly fuji z wyglądu i z charakteru, nie podbiera się kumpelce chłopaka!!!

Blair

Oczywiscie ze Kelly !!! :D czyli Jennie Garth :)

ocenił(a) serial na 10
Sexowna_Odette_Annable

ma strasznie jasną cerę ale głosuję na nią

ewi184

:D

Blair

Kelly!

ocenił(a) serial na 10
Blair

Też myślę, że Brenda ładniejsza.

Blair

Wiadomo Kelly ładniejsza.

ocenił(a) serial na 10

Oczywiscie ze Brenda :))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
RobertaRBD

obie są sliczne w BH wybrałabym Janne ktora w siostrzyczakch wyglada genialnie:) Shannen zawsze mi się pdobała:)

RobertaRBD

Kelly jest the best !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

brenda jest taka nijaka, a Kelly - wiadomo...faceci wolą blondynki

Brenda jest lepsza. I pod względem wyglądu i inteligencji.

ocenił(a) serial na 8
violet_bunny

Ja też tak sądze Brenda jest ładniejsza
Pozdro

moim zdaniem brenda oczywiscie ze brenda!!! przesliczna jest

Na pierwszy rzut oka, to Kelly jest ladniejsza. Ładny usmiech, sliczne blond wlosy itp...
Ale tak jak sie zastanowic to jednak Brenda ma to coś w sobie...

Wybralabym Brende:)

Pozdrawiam ;D

kate88_2

Brenda jest ładna teraz,ale w poźniejszych sezonach,zwłaszcza w 3 i 4 bedzie dużo ładniejsza wdł mnie.
Chyba nie wiedziałabym którą wybrać bo obie były piękne..

schanet

ja wybieram Brende bo an Kelly sie zawiodlam a po za tym wydaje mi sie ze shannen w ogole jest bardzo ladna ma taka naprawde ciekawa urode a jennie garth taka troche no nie wiem jak to okreslic taka... no taka blada niewyrazna tak mi sie wydaje ale ladna jest ale mysle ze shannen duzo ladniejsza

Moim zdaniem zdecydowanie Brenda :)Kelly też jest ładna ale nie tak jak Brenda

ocenił(a) serial na 10
Frantic_Girl

zobaczymy co powiecie po tym jak rozstanie się z Dylanem, wtedy to nawet Dona będzie ładniejsza. Po prostu wtedy wygląda ohydnie, obrzydliwie i w ogóle masakra :P

osobiście nie gustuję w kobietach ale moim zdaniem Brenda jest ładniejsza i właśnie wydaje mi się że to Kelly ma przeciętną urodę. Ale to tylko moje zdanie na ten temat :)

użytkownik usunięty

racja...bo kelly to jest jak taka blondyna jasne wloski, itp itd, a brenda naprawde ma to cos w sobie...ale i tak obie są ładne

zgadzam sie z powyższymi opiniami, Kelly jest ładna, a Brenda ma fajny charakter....no cóż wzoruje sie na niej;) pozdrawiam

no właśnie też to zauważyłam Kelly ma taką urodę taką przeciętną jest taka zwykła za to Brenda ma w sobie "to coś" nie wiem co to jest ale to naprawdę pokazuje że jest bardzo ładna taka naturalna :D ale osobiście ja też nie gustuję w dziewczynach :D:D

Brenda

ocenił(a) serial na 7
xDDDDD

Brenda chociaż ładniej wygląda w dalszych sezonach

justizar

Zdecydowanie Brenda:) ma w sobie "to coś",taką orginalną urodę. A Kelly według mnie jest przeciętna

Brenda ma krzywy ryj, z reszta nie lubie jej.. JASNE ZE KELLY.....

guga_buzka

Widać wszyscy na Brenda głosują :D I dobrze ;)

ocenił(a) serial na 10
Blair

Brenda. Ładniejsza i naturalniejsza.

< wiem że za krótki!!!>

milus_2

Kelly, Kelly, Kelly.... Choc w ogole najladniejsza to byla chyba Valerie. Bredna jest przecietna i wydaje mi sie, ze wyladniala dopiero przed wywaleniem jej z serialu. Zeszczeplula, nabrala charakteru. Kwintesencja urody jest Kelly w nowszych odcinkach.

rose_8

o nie,Shannen nie jest przecietna.Już w drugim sezonie będzie jeszcze ładniejsza niż była w pierwszym,a najlepiej wyglądać bedzie wdl mnie w 4 sezonie.

ocenił(a) serial na 10

Brenda na początku była tłusta ale w końcu to moja ulubiona aktorka i poniekąd idolka. Wg mnie na początku żadna nie była ładna dopiero w 4 sezonie wyglądały spox. No i najładniejsza BRENDA :)

ocenił(a) serial na 10

Kelly na początku była najładniejsza. Jednak patrząc na dzień dzisiejszy, Brenda była by dużo ładniejsza od Kelly ...

Brenda_89

Ja zmieniłam zdanie... To Kelly jest ładniejsza ;) I to o wiele..xD

Blair

Jasne że Brenda!Ona jest cudowna, Kelly to aż niezdrowo wygląda z tą swoją bladością!Brenda w każdym sezonie pięknieje!No i ma dużo lepszą figurę od Kelly!Nawet teraz Shannen wygląda pięknie a Jenni to taka typowa Amerykanka - coś w stylu Britney

ocenił(a) serial na 9
agatka_niunia_2

Brenda oczywiście, Kelly ma ząbki jak królik :D

Brenda ładniejsza ;p

ocenił(a) serial na 10
_lilka_

ma strasznie krzywą i nie równą twarz i brwi

użytkownik usunięty

Obie.

brenda:) moja ulubiona postac damska w BV 90210

ocenił(a) serial na 8

zdecydowanie Kelly . Brenda sie gruba zrobiła

maciekb80

Oczywiście, że Brenda! Oglądałam ten serial w latach 90. i byłam zafascynowaną ta postacią. Pamiętam, że Kelly nie robiła na mnie absolutnie żadnego wrażenia, taka mdła blondynka z pozostawiającym dużo do życzenia charakterem.

Brenda.Kelly ma okropne zęby.

mrs robinson

Brenda najładniejsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones