PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 275
ocen
7,0 10 1 25275
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

Niezapomniany serial,

użytkownik usunięty

Uwialbiam BH90210, zżyłem sie bardzo z tym serialem, mysle ze nie tylko ja. Ulubiona para: Brandon i Kelly. Kazdy lubi co innego, ale mimo wszystko nie rozumiem jak ten serial moze sie niektorym nie podobac. Przezywali wspaniale przygody i milosci, dzielili smutki i radosci i przede wszystkim trzymali sie razem. Jestem przekonany ze na swiecie istnieja takie grupy przyjaciol, co wcale nie jest oczywiste. BH 90210 FOREVER

no mnie jeszcze na świecie nie było jak ten film zaczął być nadawany w telewizji hehe (ur się w 1992r) ale jak podrosłam i wracałam z zerówki do domq czy tam 1 kl podstawówki to zagrzana siadałam przed tv i nikt mnie nie mógł odgonić, odchodziłąm jak się odcinek skończył. Mała gówniara byłam(teraz też nie taka duża- 14lat;/) ale na szczęście u nas w biblotece są KSIĄŻKI BH 90210, jest 14 tomów u nas niestety tylko 12, a ja przez miecha przeczytałam 9, a teraz kończe 10;p..niewiedziałam w tedy zabardzo o co chozi bo nie oglądałam od początku, a teraz wszystko wiem, i każe naszej biblioteakrce żebi mi ostatnich 2 gdzieś znalazła. supper by było gyby znów był BH nadawany w tel...pozdr dla fanów;);*

anula_lol

ja mam 15 lat (ur. w 1991...:P) i tez nie bardzo ten film pamiętam, tylko niektóre sceny mi utkwiły w głowie do dziś, np. jak Brenda odjeżdzała i takie tam...:D też bardzo bym chciała, zeby ten film był znowu nadawany w tv bo teraz bym go o wiele bardziej rozumiała...jak byłam mała to oglądałam go z mamą i nie bardzo wiedziałam o co w nim chodzi, ale i tak bardzo mi się podobał to co by było teraz... xD mam nadzieję, że się doczekam go znowu w telewizji:) pzdr=*

ocenił(a) serial na 10
aneczqa91

Ja pamiętam urywki ale też zagorzale oglądałam ten serial. Wczoraj nawet odważyłam się i napisałam do TVN mini petycje na temat reaktywowania emisji całego serialu od początku bo to jest dużo lepsze niż jakieś denne telenowele. Jeszcze nie odpisali ale napisałam im rzeby najpierw poważnie się nad tym zastanowili. Nawet zrobiłam w budzie mini wywiad środowiskowy w imieniu gazetki szkolnej i większość osób które wiedzą co to jest za serial stwierdzili że byłoby fajnie gdyby zaczęto go ponownie puszczać od samego początku. Jak uważacie to dobry czy zły pomysł?? Mam nadzieję że argumenty jakich użyłam ich przekonają że jest rewelacyjny;)Też właśnie czytam książki i myślałam że jest 12 części na stronie wydawnictwa też była taka informacja że 12. U mnie w szkolnej bibliotece mamy kilka oraz w miejskiej ale i tak nie ma 2 cześci tzw. Dwa serca oraz Żegnaj, Beverly Hills.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones