PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95512}
7,0 25 272
oceny
7,0 10 1 25272
6,7 6
ocen krytyków
Beverly Hills, 90210
powrót do forum serialu Beverly Hills, 90210

POMYSŁ

ocenił(a) serial na 10

to ja mam pomysł napiszmy na forum tvn że chcemy żeby znowu puszczali ten serial:)tylko to musi byc duzo głosów Więc jak robimy tak??:D

sara137

tak,zgadzam się !!!...Obejrzała bym,ponieważ ur. w 1994 to nie mogłam go oglądać,a mój brat '88,wspomina ten film..
ludziska,zbuierzmy się i piszmy o tym zeby TV to pusciło !!!

ocenił(a) serial na 10
sara137

Ja pomyślałam zrobić na ten temat małą ankietę w mojej budzie i chyba zabiorę się za pisanie mojego meila do TVN. Lepiej żeby puścili Beverly Hills niż jakieś denne telenowele itp. Dla nich byłoby to tym lepsze że na tym zarobią a my będziemy mieli frajde na następne 10 lat oglądania serialu i szalenia na nowo za postaciami;)

sara137

lady !! dobry pomysł.Podpisz mnie pod tym mailem !

ocenił(a) serial na 10
marie7

Już wysłałam w imieniu ogólnie młodzieży ale jeszcze nie odpisali. Jak chcesz to zapraszam do pozostawienia swojej obecności w dwóch miejsach:
pierwsze czyli tutaj na moim temacie dotyczącym ankiety na temat zorganizowania nowych emisji serialu oraz na moim blogu dotyczącym BH90210 na onecie czyli www.beverlyhills90210.blog.onet.pl przeczytaj notke i w komentarzu dopisz co myślisz. Myślę że takie ankiety mogą wiele zdziałać. Będę wdzięczna jeżeli podasz tą strone też innym swoim znajomym, którzy też lubią ten serial aby się do nas przyłączyli. I tak wogle to dzięki za poparcie:);)

Lady_Lara_Croft

Witam macie moje poparcie w tym wszytkim to jest naprawde siwetny pomysl...tez sie podpisze pod ankeitaa:]....pozdorwionkaaaa.:):):

ocenił(a) serial na 10
xxxxx_4

Wielkie dzięki. W razie czego prowadze 2 ankiety na stronie filmwebu i na moim blogu www.beverlyhills90210.blog.onet.pl jak chcesz to możesz podpisać się pod obiema:)

sara137

XXXXXXXX
Dzięki za poparcie,zawsze się przyda
Pozdro for all ;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones