PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643676}
6,3 349
ocen
6,3 10 1 349
Beware the Batman
powrót do forum serialu Beware the Batman

solidne 8/10! nie spodziewałem się takiego serialu ze stajni DC. Po (moim zdaniu) nie udanym
batman 20 lat później, ciekawa niespodzianka! W końcu scenarzyści poszli po rozum do głowy i
zaczeli robić serial z połączoną fabułą. W dobie gdzie seriale telewizyjne zaczynają dorównywać
najlepszym kinowym produkcjom, a nawet w wielu przypadkach przewyższać, powstał w końcu i
taki serial o Batmanie!
Nie wiem, dlaczego ludzie wieszają psy na tym serialu, że nie ma głównych antagonistów! Moim
zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nie wszyscy mieli szanse przeczytać
komiksy z nimi! Ciekawie rozwijająca się historia, o ile pomysł będzie kontynuowany, jednego z
największych wrogów Nietoperza - Ra's al Ghula. W serialu z 1992 brakowało nowych wyzwań,
często pojawiający się Joker (z rewelacyjnym głosem Luka Skywalkera) i inne znane postacie,
było czasem nudne i zbyt oczywiste. Serial pomimo tego, że jest sprzed dwóch dekad nadal jest
rewelacyjny i nie sądzę by ta produkcja go przebiła, jednakże myślę, że jeśli będzie nadal trzymać
taki poziom, może być godnym rywalem wspomnień z dzieciństwa!
Minusem tego serialu jest niestety zbyt młodzieżowe podejście, brak mroku, zabawny iPhone w
wyposażeniu Batmana oraz troche zbyt nie realistyczny wygląd maski.
Niecierpliwie czekam na następne odcinki!

ocenił(a) serial na 6
emu_

Po Batmanie Przyszłości? :D Zdajesz sobie sprawę, że pomiędzy Batkiem Beyond a Beware były jeszcze dwa seriale o nietoperku?:D

Pomijam już, że Beyond był świetny. Wizualnie, muzycznie i miał sporo fajnych złoczyńców.

Mrok w Beware czasem jest. Razi animacja...która jest trochę biedna.

saitek

Owszem, wiem.
Wydaje mi się, że kwestia gustu i przede wszystkim różnica oczekiwań! Ja myślałem, że ten serial pójdzie w inna stronę, niestety tak się nie stało.

ocenił(a) serial na 6
emu_

Aha. OK wiesz ale zdanie było napisane tak jakby to była pierwsza animacja od czasów Batman Beyond.

Batman przyszłości to był cyberpunk z industrialną muzyką, bardzo fajnym nowym strojem Batka, itd. No ale co kto woli. Ja się tam nie spinam, że ktoś nie lubi tego co ja. :)

saitek

Masz racje, jak przeczytałem te zdanie powtórnie, to można odnieść takie wrażenie.
Przyznaje strój był fajny.
Mówiąc szczerze rzadko już mi się zdarza oglądać seriale animowane, więc może już więcej się ich porobiło, gdzie fabuła jest łączona. Natomiast po zobaczeniu pierwszego epsa, w paru godzinach byłem po sezonie, serial przerósł moje oczekiwania względem niego.

ocenił(a) serial na 6
emu_

Na plus jest to, że każdy villain to psychol. :D Animacja czasem biedna jest....taka sterylna. No i czasem odcinki zaczynają się dobrze a rozwijają się słabo np. ten z Humpty Dumpty'm. Inny Alfred ujdzie. Lepiej, że jest Katana niż nastoletni Robin. :D A i fajnie, że używają mniej znanych złych.

saitek

W sumie to chyba każdy antagonista jest psycholem. Większym lub mniejszym stopniu. Właśnie nowy Alfred, zapomniałem o tym napisać w pierwszym poście, jest to naprawdę dobry pomysł. Wsadzenie osoby, która ma przeszkolenie wojskowe, pasuje bardziej w obsłudze nowoczesnego sprzętu i broni. Dobrym urozmaiceniem byłaby jeszcze postać Foxa, no ale zobaczymy jak się fabuła rozwinie.
Aczkolwiek, nie wykluczam, że CN może zepsuć ten serial i skończy się na tym, że ocena poleci w dół.

ocenił(a) serial na 6
emu_

U Batka? Bardzo często ale nie wszyscy. Np. Catwoman, Carmine "The Roman" Falcone, Deadshot, Catman, Anarchy (ten komiksowy), cała The League of Assassins, (i dużo więcej) to raczej nie psychole. O ile np. latanie w stroju kota jest normalne...ale to komiksy przecież. :D

Oryginalny Alfred też ma przeszkolenie wojskowe. :) Był żołnierzem i agentem MI-5. :)

saitek

No Catwoman uważa się za ludzkiego kota, wiec :) Anarchy to socjopata. Fakt Falcone i jest jeszcze jeden, pamietam że postać wystąpiła nawet w tdkr i pomagała tam Bane`owi to zwykli mafiosi. Liga to też zwykli zabójcy, wiec masz racje nie wszyscy! Deadshota i Catmana nie pamiętam lub nie spotkałem go w komiksach, które miałem.
Tego to nie wiedziałem, zawsze wydawało mi się, że był on po prostu kamerdynerem rodziców i Bruce dostał go w spadku.

ocenił(a) serial na 6
emu_

Nie uważa się za ludzkiego kota. :D Tylko ma bzika na punkcie kotów plus jest włamywaczką. Cat thief i te sprawy. :D

No Alfred ma dość bogatą przeszłość. Poza karierą wojskową był też aktorem teatralnym. Dopiero potem został kamerdynerem. Chyba po śmierci ojca, który wcześniej służył Wayne'om.

emu_

Od przerwy która była odcinki zaowocowały sa coraz lepsze klimat muzyka
Polecam dla niedowiarków i fanów Batman`a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones