serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Beyond

2016 - 2018
43m
6,7 2 781
ocen
6,7 10 1 2781
Po wybudzeniu ze śpiączki, młody mężczyzna odkrywa w sobie nadprzyrodzone moce. Zobacz pełny opis
Beyond zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

ASC
Serial zdobył nagrodę ASC oraz 1 nominacja
Sprawdź wszystkie nagrody
Beyond
Teaser nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2018-01-31T10:56:18 https://fwcdn.pl/webv/51/85/45185/snap1.45185.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/197/762197/beyond___trailer_hbo.vp9.1080p.webm

Holden Matthews (Burkely Duffield) budzi się z 12-letniej śpiączki i odkrywa, że posiada nadprzyrodzone umiejętności, które wpędzają go w sam środek niebezpiecznego spisku. Mężczyzna próbuje dostosować się do życia w świecie, który uległ dużym zmianom, jak również odkryć w jaki sposób zyskał swój dar. Pamiętający wyłącznie swojeHolden Matthews (Burkely Duffield) budzi się z 12-letniej śpiączki i odkrywa, że posiada nadprzyrodzone umiejętności, które wpędzają go w sam środek niebezpiecznego spisku. Mężczyzna próbuje dostosować się do życia w świecie, który uległ dużym zmianom, jak również odkryć w jaki sposób zyskał swój dar. Pamiętający wyłącznie swoje dzieciństwo, wkracza w dorosłość. Wkrótce poznaje tajemniczą Wille (Dilan Gwyn), która ostrzega go, aby nie ufał nikomu.

studio
Automatik Entertainment
tytuł oryg.
Beyond
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zostały nakręcone w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Polski dialog 1x02

ocenił(a) serial na 5

Ale się ździwiłem jak usłyszałem polski dialog w drugim odcinku, już lubię ten serial! :d

Cienki

ocenił(a) serial na 3

Ciągnie się niemiłosiernie ... Cały pierwszy sezon obejrzałem na przewijaniu, bo fabuła strasznie infantylna dla nastolatków. Ogólnie nie polecam.Starta czasu

Bardzo słaby, nudny i infantylny serial dla młodzieży. Bzdurny scenariusz i wlokąca się akcja usypiają. Efekty spec. jak w filmach kl. B. Odpuściłem na 3 odcinku.

Podobieństwo

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko mi się wydaję że jest sporo podobieństwa miedzy Beyond a Stranger Things i Kyle XY? Oczywiście serial bardzo mi się spodobał, czekam na 2 sezon :)

1x01 i 1x02

ocenił(a) serial na 8

I jak wrażenia po pierwszych odcinkach? Ja odniosłam bardzo dobre wrażenie i już z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek. Ani przez chwile się nie nudziłam, interesujący wątek, gra aktorska jak dla mnie tez na plus. Oby tak dalej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones