PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128766}

Bez skazy

Nip/Tuck
7,7 6 058
ocen
7,7 10 1 6058
8,0 3
oceny krytyków
Bez skazy
powrót do forum serialu Bez skazy

1. Bardzo nie podobało mi się, ze wątki były urywane np. amnezja Julii
2. Mam taką teorie, że to Eden podawała Olivii leki na depresje nieświadomie, żeby ona zmarła podczas operacji bo tylko jej powiedziała ze truła Julię, po czym okazało się ze Julia straciła pamięć
3. Absolutnie nie znoszę Matta i Seana
4. Myślałam ze wrócimy jeszcze do wątku Rozpruwacza
5. Bardzo lubiłam Kimber i do końca miałam nadzieje ze okaże się żywa
6. 5 sezon był jakimś żartem

ocenił(a) serial na 9
koza14710

Trochę było tam tych urwanych wątków. To drażniło mnie. Teraz jestem po ostatnim sezonie. Świeżo. Oglądałam wszystkie serie na HBO Max. Nie wpadłam na to, że Eden mogła podawać swojej matce te leki, ale to niezły trop... Ja w sumie zawsze lubiłam Sean'a, zawsze czyli już od 2003/2004 jak zaczęli go nadawać (miałam wtedy 15 lat). Sean wydawał mi się na tle Christiana bardzo dojrzały. Potem miałam długą przerwę w oglądaniu. Czasami łapałam jakiś odcinek. I dopiero właśnie teraz, chyba w miesiąc, obejrzałam cały serial. Codziennie po kilka odcinków i wiem, że Sean nie był taki idealny. Po prostu dobrze to krył:). Matt'a nie lubiłam od początku i tak zostało do teraz. Też "brakowało" mi rozpruwacza i też lubiłam Kimber, ale nie miałam nadziei, że przeżyła... Cóż, będzie mi brakować serialu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones