serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Bezwzględni

Heartless
2014 - 2015
1h
6,2 199
ocen
6,2 10 1 199
Mroczny serial o rodzeństwie, które aby żyć, musi wysysać energię z innych ludzi. Sofie i Sebastian próbują odkryć tajemnicę swego pochodzenia i dowiedzieć się, kim... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Bezwzględni zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Mroczny serial o rodzeństwie, które aby żyć, musi wysysać energię z innych ludzi. Sofie i Sebastian próbują odkryć tajemnicę swego pochodzenia i dowiedzieć się, kim naprawdę są. Sofie (Julie Zangenberg) i Sebastian Nielsen (Sebastian Jessen) są z pozoru normalnym rodzeństwem. Nastolatkowie skrywają jednak mroczny sekret. Aby przetrwać,Mroczny serial o rodzeństwie, które aby żyć, musi wysysać energię z innych ludzi. Sofie i Sebastian próbują odkryć tajemnicę swego pochodzenia i dowiedzieć się, kim naprawdę są. Sofie (Julie Zangenberg) i Sebastian Nielsen (Sebastian Jessen) są z pozoru normalnym rodzeństwem. Nastolatkowie skrywają jednak mroczny sekret. Aby przetrwać, muszą wysysać energię z innych ludzi. Za wszelką cenę starają się dowiedzieć, co jest tego przyczyną. Poszukiwania odpowiedzi zawiodą ich do tajemniczej szkoły z internatem o nazwie Ottmannsgaard.

na podstawie
studio
Fridthjof Film / Tordenfilm AS (współudział)
tytuł oryg.
Heartless
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Macie może jakieś informacje na temat tego serialu chociażby z zagranicznych stron??? Gdzie mogę obejrzeć? O czym jest?

...atemporalnymi i anachoretami z "Czasomierzy" i "Slade house" Mitchella. No zobaczymy jak bardzo temat i klimat są zbieżne.

Heartless Serial

ocenił(a) serial na 10
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones