PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665898}

Biała królowa

The White Queen
7,3 8 676
ocen
7,3 10 1 8676
7,0 2
oceny krytyków
Biała królowa
powrót do forum serialu Biała królowa

"Albrecht poinformował również o planach stacji Starz na produkcję sequela "The White Queen" pt.
"The White Princess". Okazuje się, że Starz nie chce rezygnować z projektu, który tworzyła razem z
BBC, ale sequel tworzony będzie samodzielnie, bez udziału Brytyjczyków, którzy nie byli zadowoleni z
oglądalności"

Jak dla mnie, świetna informacja. Chętnie zobaczę dalszą historię młodej Elizabeth, czyli córki
królowej Elżbiety. Książka "Biała księżniczka" jeszcze nie została wydana w Polsce.

ocenił(a) serial na 8
elenkaa

Dzięki za informacje, już się nie mogę doczekać <3

ocenił(a) serial na 5
Ladymovies

i tylko czekam na ten serial by fani historyczn pary Ela i Henryk wykorzystali materiały do tworzenia :)

ocenił(a) serial na 5
Edda851

powtórzyłam sobie a aczej starał sie. Coz wersja starz była gorsza od BBCowskiej, i nie moglam dokonczyć, utknełam na odcinku 8... ale za pierwszym razem miała podobnie... i nadla jednak boli co z postacią Ryszarda zrobili.. i kurcze co maja zrobić z Henrym Tudorem zalewa mnie krew jak o tym pomyśle

Edda851

gdzie jest dostepna wersja starz? :)

ocenił(a) serial na 5
Qdom

na torrentach.. chyba pod haslem The white Queen Uncut, jak sie nie myle

Edda851

super, szukalam tylko pod nazwa 'starz version'

dziekuję, zobaczyłam scenę seksu króla Ryszarda i jego bratanicy Elżbiety:)

Edda851

Skoro są dwie wersje, to którą pokazali na AXN? Dopiero co był finał.

ocenił(a) serial na 5
Sirielle

o ile mnie nie myli to pokazali wersje BBC .. ( roznią sie tylko poziomem nagośći i przemocy i niektore sceny z BBC nie pojawiły się w Starz np. ograniczenie scen siostr Neville razem)

Edda851

Dzięki, to dobrze, bo nie chciałabym tracić scen dialogów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones