PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721856}
6,5 268
ocen
6,5 10 1 268
Black Jesus
powrót do forum serialu Black Jesus

Zastanawiam się nad obejrzeniem tego serialu, czy filmwebowa ocena jest oceną serialu, czy
kolejną idiotyczno-ideologiczną ocena samego tytułu. (ciężko tu nawet o ideologi mówić)

edi_nie_oglada_filmow

No na tą ocenę na chwile obecną składa się 26 głosów więc raczej nie jest obiektywna ;)

ocenił(a) serial na 5
edi_nie_oglada_filmow

idiotyczno-ideologiczną ocena, jest odpowiednia do " idiotyczno-ideologicznej" treści. Wytrzymałem połowę 20 minutowego odcinka. Troszkę "kiepscy" a la americano. NAszych trawie,afro-latino-americano niekoniecznie.

ocenił(a) serial na 10
edi_nie_oglada_filmow

mnie urzekła ta historia, obejzalem całsc i brakuje mi w zyciu czarnego Jezusa. inspirujaca postac, nawet dobre teksty. czekam na drugi sezon o ile bedzie.

ocenił(a) serial na 9
osob85

2gi sezon będzie, w grudniu zostało to potwierdzone. Co do samej oceny jest ona bzdurna, jeden z lepszych seriali blaxplitation jaki widziałem. Świetne dialogi oraz klimat. Wiadomo, nie każdemu to podejdzie, ale osobiście uwielbiam takie klimaty i z niecierpliwością czekam na 2gi sezon.

ocenił(a) serial na 8
riordian

dobrze im powiedziales, Kondziou!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
janek55

Czemu tak mówisz o własnym ojcu biały pajacu ze wsi?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
edi_nie_oglada_filmow

Jeśli lubisz takie filmy jak Chłopaczki z sąsiedztwa czy Friday to Ci się spodoba.
Zrobili to tak jak by Jezus w dzisiejszych czasach pojawił się w Compton miał zamiast apostołów swoich czarnych ziomków i nauczał ich. Czasem robi jakieś cuda ale generalnie nie wykorzystuje swoich mocy żeby się bronić np. przed wrogimi meksykanami. Nadstawia częściej drugi policzek jak prawdziwy mesjasz. Jak chce może zmienić wodę w wino, ale i tak mało kto mu wierzy że jest prawdziwym Jezusem. To mi się podoba że ma charakter jak prawdziwy Jezus. No a poglądy i przekonania Jezusa w dzisiejszych czasach brzmią często dość groteskowo, przy zderzeniu z brutalną współczesną rzeczywistością.

wiewjor

A już myślałem, że to film prześmiewczy wobec Chrześcijaństwa. Jeśli jest tak jak to opisujesz to może kiedyś sobie go obejrzę.

LukeInside

siłą rzeczy trochę się nabijają z Chrześcijaństwa

użytkownik usunięty
edi_nie_oglada_filmow

Moja ocena to 7/10. Ciekawy pomysł na serial, charakteryzacja postaci, dialogi... 2 sezon już ruszył, czekam tylko na napisy.

użytkownik usunięty

napisy są angielskie, polskich nie będzie prędko, bo nikt się nie chce zająć już tym serialem z braku czasu.
serial dobry ;]

mi sie tez podoba ogladajac pierwszy odcinek mysle sobie $%@*_&%@ ale dam mu szanse i po drugim odcinku sie przekonalem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones