to całkiem przyzwoity serial. Superbohater, który prze do przodu jak z hoolywodzkich akcyjniaków, ale przyjemnie się to ogląda. Pierwsze dwa odcinki trochę nudnawe, ale dalej sytuacja zaczyna się klarować i można się wciągnąć. Nie odbiega od ostatnich koreńskich produkcji, a do tego całkiem fajne zdjęcia i...
Słaby serial. A w porównaniu do innych raczej przyzwoitych i ciekawych koreańskich produkcji, to wręcz bardzo słaby. Kompletnie niangażująca fabuła, nudny, słabo zagrany, z urywanym tempem, brzydkimi zdjęciami, mającymi przykryć niedostatki CGI. Po dwóch odcinkach odpuszczam bo dalej nie wiadomo o co w nim chodzi