PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564766}
7,3 1 140
ocen
7,3 10 1 1140
Black Lagoon: Roberta's Blood Trail
powrót do forum serialu Black Lagoon: Roberta's Blood Trail

Coś dla osób, które tak jak ja już nie mogą się doczekać kolejnego epizodu Black Lagoon.
http://www.blacklagoon.jp/index2.html

Kolejny odcinek już 7 stycznia :)
TAK!!!

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

Słodko. Z tego co zauważyłem, to odcinek będzie obejmował najlepszą akcję w rozdziale mangi. Szykuje się niezła rozwałka. Tylko tyle czekania, 7 premiera w Japonii, na same angielskie napisy przyjdzie z parę tygodni poczekać.

ocenił(a) serial na 8
Pechowiec

Nie wiem jak jest z napisami do tej serii ale zwykle do OVA powstają w przeciągu tygodnia od wyjścia płyty w kraju kwitnącej wiśni.
Pozostaje tylko czekać :)

ocenił(a) serial na 10
gagarin77

(Będą spojlery).

Obejrzałem właśnie odcinek 3 i krótko mówiąc: hell yeah w końcu były strzelaniny. Ogólnie to jakieś 70% odcinka to ogólna rzeź, kilka scen było wyjątkowo przegiętych np. gdy Roberta bez zbytnego celowania rozwala z wielgaśnego Barrett'a (bynajmniej tak sądzę, że to był Barrett) mały oddział żołnierzy, albo to na koniec robi z głową pewnego pechowego pana . Dla śmiechu scena, gdy Revy dzwoni po posiłki, oraz teksty Wizarda. No i końcówka, w której Garcia znajduje Robertę w ciut nieprzychylnych okolicznościach. Ogólnie to kolejny świetny epizod.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones