PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385781}
7,9 2 877
ocen
7,9 10 1 2877
Black Lagoon: The Second Barrage
powrót do forum serialu Black Lagoon: The Second Barrage

openingi

użytkownik usunięty

jakie są wasze ulubione openingi w anime? i jak wam się podoba ten z czarnej laguny?
dla mnie stanowi ścisłą czołówkę. nawet nie wie jaki to gatunek muzyki (^^) ale na maxa
mi pasuje do klimatu serii... i jest na swój sposób zajebisty mówiąc wprost:P

jeśli codzi o inne serie to szczególnie polubiłem:
1.FMA Brotherhood (stara seria tez byla git ale nowa ją zczochrała:P) spośród 5 jakie w
Brotherhoodzie były najbardziej lubie 1 i 4 za zywą nute i filmiki do nich ale tez 5 za
nostalgiczny taki smutny klimat.
2. Naruto (w szczególnosci shippuuden) o ile tu spora czesc openingow ssie, o tyle
kilka to prawdziwe perełki, szczególnie te z epizodów krecocych sie wokol walki Jirayi z
Painem i Sasuke z Itachim oraz z inwazji Paina na Konohe - oba świetne jak dla mnie.
3. Gilgamesh - dziwne to to ale jakoś mnie wkręca;P
4. Last Exile - przypomniałem sobie o nim dopiero piszac ten komentarz (ostatni raz
ogladalem to juz chyba z 10 lat temu...) a opening wlasnie obejrzalem i jest rownie
przyjemny dla oka i ucha jak zapamietalem. od tego serialu zaczela sie moja "dorosła"
fascynacja anime (w dziecinstwie ogladalem anime na poloni 1 jeszcze nawet nie
wiedzac wtedy co to jest "anime"^^)
5. skoro juz przywołałem ten temat to trzeba o tym wspomnieć: klasyczne anime z polonii
1 - z osobna je za dlugo by wymieniac ale chyba wszystkie mialy fajne openingi. czy to
zorro czy kapitan jastrząb czy generał daimos czy tygrysia maska a tajemnice złotych
miast to chyba w ogole mistrzostwo swiata ale nie wiem czy to anime.

warte wymienienia jeszcze mysle ze są Hellsing (dziwne ale tez ma klimat)
Berserk (zaczyna się najbardziej irytującą nutą jaką w zyciu slyszalem, ale ogolnie chyba
nie ma tragedii choc rewelacji tez nie ma niestety)
najwieksze rozczarowanie dla mnie to z kolei opening Cowboy Bebop - jakis taki dretwy.
innym moze sie podoba dla mnie nijaki, muza nieszczegolna a filmik do bani. co jest o
tyle zaskakujace ze w tym filmie jest mnostwo dobrej muzy. zwlaszcza odcinek 5 -
piosenka (chyba zwie sie "Rain" amoze "blue bird?" nie pamietam^^) gdy Spike idzie sie
strzelac ze starym znajomym czy taka dziwna koscielna piosenka z tego samego odcinka
gdy spada z okna....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones