PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385781}
7,9 2 871
ocen
7,9 10 1 2871
Black Lagoon: The Second Barrage
powrót do forum serialu Black Lagoon: The Second Barrage

ten serial jest genialny

użytkownik usunięty

początkowo dałem mu ocenę 8 ale właśnie skończyłem go oglądać po raz chyba 5 czy 6 (kto by tam liczył) i bawiłem się równie świetnie jak za pierwszym - może nawet lepiej. to nawet przy najlepszych filmach jakie widziałem rzadkie zjawisko.
i dla tego ostatecznie daję dyszkę.
postacie świetne, fabuła ciekawa, animacja wysokiej jakości, akcji mnóstwo, muzyka też jest atutem.... choćbym chciał się do czegoś przyczepić to nie mam do czego...

jedyne wady jakie przychodzą mi do głowy to:
samochód czasem jest ostrzelany i jedzie i nie widać tego po nim jak nowy prawie jest
czasem 2 postacie biegną na siebie i strzelają nie robiąc uników a i tak żadna nie obrywa...
ale to są typowe zjawiska w kinie akcji^^ no i trudno to uznać za wady - bardziej jest to moje czepialstwo.
jedyna wada taka poważniejsza (choć też nie bardzo poważna) to kiepsko zrealizowana walka Revy z Genjim. to była dla mnie osobiscie najwazniejsza walka w całej Lagunie i nie wypadła zbyt rewelacyjnie. zwłaszcza ruchy Genjego były mało płynne i wyglądały jakby rysował je ktoś z udarem na potężnym kacu i stopą a nie ręką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones