PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532928}

Blondynka

5,1 4 980
ocen
5,1 10 1 4980
Blondynka
powrót do forum serialu Blondynka

wbrew wszystkiemu

ocenił(a) serial na 10

a mnie sie film podobal a w szczegolnosci ostatni sezon - zmiana "blondynki" moim zdaniem tylko na korzysc - spokojny, piekne zdjecia...czego tu oczekiwac - ogladajac polsi serial nie siegam wyobraznia by zobaczyc jakiegos hobbita - zrezta uwarzam to za profanacje kina - wiec proponuje powstrzymac swe zle komentarze - siegnac nieco bardziej w polskie kino a nie amerykanskie ktore w rzeczy samej jest dosc nudne i bardzo rozpoznawalne - Blondynka moze nie na 10, ale zasluguje na ogladalnosc - rewelacji nie ma, ale i nierewelacji tez nie - oglad sie przyjemnie - PLUS

ocenił(a) serial na 8
siwekperu

Mi również serial się podoba. Uważam go za jeden z lepszych z tych wielosezonowych. Ma klimat. Nie zgodzę się tylko co do zmiany aktorki odgrywającej główną postać. Niestety, ale jak dla mnie, Pietrucha bardziej pasowała do serialu.

chemas

A teraz znowu zmieniają aktorkę za Moro Natalia Rybicka

ghf

Akurat to o wiele lepszy wybór .


ocenił(a) serial na 8
buterfly

się okaże

chemas

Moim zdaniem Pani Natalia jest lepszą aktorką niż Pani Joanna .

Joanna Moro zagrała Sylwię Kubus tak ociężale zupełnie się nie nadawał do tej roli .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Moro w ogóle gra ociężale.

chemas

Akurat tutaj się nie zgodzę z twoim zdaniem - W dwóch seriach które oglądałem, zagrała jak najbardziej dobrze i pasowana do swojej bohaterki .

Jednak Blondynka to zupełnie inny typ serialu - Bardziej lekki i też tak powinna grać aktorka, która wcieli się w Sylwie Kubus naturalnie i z lekkim wdziękiem .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Jakie to serie ?

chemas

Sorki za błąd chodziło mi o seriale :)

Moim zdaniem zagrała dobrze w Annie German i Taliance - Ale każdy może mieć swoje zdanie .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Oczywiście, że tak. W zasadzie również uważam, że w Annie German zagrała poprawnie, ale sam serial mi się po prostu nie podobał.

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Pani Natalia Rybicka lepszą Aktorką, niż Pani Joanna Moro?!

W całej rozciągłości taki pogląd podzielam. :P

Chociaż obie są blondynkami, to jednak mają inny charakter - więc w "AG" Pani Moro była faktycznie dobra.

Natomiast pierwszą z Pań cenię szczególnie za "Chrzest". ;) :) Ale to moje prywatne zdanie.

makmykxyz

Dokładnie .

Widać ewidentnie że Pani Natalia gra Sylwie Kubus , bardziej naturalniej i z dziewczęcym wdziękiem .

Dlatego też bardziej pasuje do klimatu serialu .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Czy bardziej naturalnie to nie potrafię ocenić, ponieważ nie widziałem w tej roli ani Pani Julii Pietruchy, ani nawet Pani Joanny Moro. A nie lubię odnosić się do czegoś, o czym nie mam pojęcia zupełnie. ;)

Ja Panią Natalię Rybicką widziałem w roli Ofelii, córki Poloniusza ("Hamlet"). I ponieważ widziałem Jej zmienniczkę, z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że pNR gra naturalniej i bardziej dziewczęco. A to mi (prywatnie!) pasuje do roli Ofelii (nawiasem: świetnie i zawsze inaczej gra obłęd Ofelii).

I w tym kontekście zwraca moją uwagę jeszcze inna rzecz. Pani Natalia Rybicka, w mojej ocenie, posiada fajną umiejętność grania różnorodnych ról ("Chrzest", "Londyńczycy", "Kto nigdy nie żył...") - raz raczej naturalnie gra agresywnie, "mocno", raz jest właśnie dziewczęca... A raz tak o. ;) :D

Ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) serial na 10
siwekperu

jest nowa blondynka - ja lubie generalnie wszystkie panie - jak pisalem ze nie jest to serial arcydzielo, ale to nie o to chodzi, piekne zdjecia takiej Polski sie chce jak sie jest kilkanascie lat zdala...ciesze sie na nowa serie i mam nadzie ze nie ostatnia...

ocenił(a) serial na 10
siwekperu

tak jeszcze na koniec dodam - mielismy blondynke, potem blondyne, a teraz blonczyneczke...fajnie - jest w czym wybierac:)

ocenił(a) serial na 8
siwekperu

A Pan najbardziej entuzjastycznie by wybrał... :D

Na marginesie, dopiero piąty sezon mnie przyciągnął. ;)

ocenił(a) serial na 10
makmykxyz

nie - Pan - na "Pana" to trzeba miec wyglad i pieniadze...a u mnie ani ani...skoro "muszem" wybrac - jak to mowia gorale - wybieram sezon 4 !!!
Oczywiscie kazdy ma swoj gust - mnie bardzo odpowiada Joanna Moro - jak napisalem - blondyna, moze to kwestia jakiegos uwielbienia typu silnej kobiety - na mnie wlasnie takie wrazenie wywarla...brak "Chrisa Roy'a" sluzy temu sezonowi...jest "duzo" doktora, ksiedza, Jasiuni, Wojta itd...no ogolnie - nowe rozdanie :):)
Saludos del Peru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones