PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532928}

Blondynka

5,1 4 979
ocen
5,1 10 1 4979
Blondynka
powrót do forum serialu Blondynka

I sezon był zajebisty, ale drugi to już nie bo nie ma Lichoty genialnie grał Maneja.

kinomanka_13

Tu się zgadzam. Manej w ujęciu Lichoty to majersztyk, był cwany ale zabawny, wnosił do serialu wiele pozytywnego humoru. Natomiast Borkowski zepsuł tą postać. Manej w jego ujęciu jest dla mnie za poważny.

ocenił(a) serial na 9
historyk_2

dokładnie, zbyt poważny... wolałam tego pierwszego, żałowałam zmiany aktora :(
no i w 2 sezonie wgl dzieją się dziwne rzeczy... w I Marcin był zakochany, było widać, ze zależy mu na Blondynce, a w drugim nagle ją olał? Sylwii wstydził się powiedzieć, co czuje, a Evę Lunę całować się nie wstydził? Bez sens...
Ponadto po co ten wątek z tym fotografem i wielką miłością Sylwii do niego? Nie no, to mi się strasznie nie spodobało.
Jak oni się pocałowali - Sylwia nie widziała tęczy, a to oznacza jedno - nie kocha go tak naprawdę, to Marcina kocha.
Czekam na 3 sezon, w którym Marcin powróci do siebie i zacznie starać się względy Sylwii. ;)
Ogólnie mam sentyment do tego serialu, podoba mi się - gdyby nie te wady, które tu wytknęłam.

ocenił(a) serial na 3
laoujepars

A ja wolę Borkowskiego. Lepszy jest z wyglądu, poważniejszy (to się ceni) i po prostu jakoś bardziej mi tam pasuje. Lichota - fakt, aktor świetnie zagrał postać cwanego, acz nie cynicznego Maneja, jednak z tym jego wyglądem kompletnie mi nie pasował do wizerunku komandosa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones