PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801302}
6,3 268
ocen
6,3 10 1 268
Blood & Treasure
powrót do forum serialu Blood & Treasure

Seriali przygodowych uważam jest jak na lekarstwo, ponieważ to jeden z moich ulubionych gatunków to się skurzę ;)

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Właśnie się zaopatruję w pierwsze dwa odcinki opowiadające jedną historię. Zobaczymy co to za dziadostwo. Znalazłem to zupełnym przypadkiem bo szukałem czegoś innego. Nie ma o nim wiele w internecie. To nawet lepiej, bo nie wiem kompletnie czego się spodziewać.

terbi_2

A ja nie miałem okazji do dzisiaj sprawdzić ;) - Zawszę znajdę co innego do oglądania co do tego serialu to po zwiastunach, niczego rewelacyjnego się nie spodziewam ale zapewne od taki lekki odmóżdżać zwłaszcza jak się lubi klimaty przygodowe ;)

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Na razie jestem po 4 odcinkach i wyjątkowo miło mi się ogląda. Trochę taki "Bibliotekarz" Podobny styl prowadzenia historii. Styl głównej bohaterki-samotnej, silnej złodziejki też mi się z czymś kojarzy ale na ten moment nie mogę powiedzieć skąd dokładnie mam obraz przed oczami. Ogólnie cięty język, w połączeniu z przebojowością. Już to gdzieś widziałem. Nie twierdzę przy tym że to źle. Historia nieco naciągana. Zobaczymy jak to zakończą. Ostatnie 3 odcinki na maraton jutro zostawiam. Chętnie bym obejrzał drugi sezon ale w mojej opinii nie ma co na niego liczyć.

terbi_2

Z przygodowych to polecam też serial ''Jankes i Dama'' - Jako odmóżdżać świetny zwłaszcza para głównych bohaterów przypadła mi do gustu, oboje zwariowani na swój sposób ;) - Niestety też nie doczekał się drugiego sezonu ):

ocenił(a) serial na 7
buterfly

W porządku. Kończę właśnie całość dzisiaj i się rozejrze czy jest on gdzieś dostępny. Dzieki za propozycję. Jakby przyszły Tobie do głowy inne tytuły tak filmów jak i seriali to nie wahaj się mnie o tym poinformować. Ja przetrawię praktycznie wszystko. Łącznie z filmami klasy Z.

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Zostawili na końcu otwartą furtkę do drugiego sezonu. Jak widać jesteśmy jedynymi którzy komentują ten serial. Czyli nie ma on za wielkiej widowni. Jednak przez te kilka godzin serialu zdążyłem zżyć się z bohaterami a ta aktorka urodzona w Maroku to po prostu niesamowicie przykuwa uwagę wyglądem. A dodatkowo dali jej świetną postać do zagrania co jeszcze bardziej potęguje odczucie "she is mesmerising".

terbi_2

26 czerwca CBS oświadczyło, że będzie 2 sezon.

ocenił(a) serial na 7
MMM777

Grazie mi amigo.

terbi_2

Proszę :)

terbi_2

Co do wspomnianego serialu to można obejrzeć go tutaj - https://vider.info/dir/+de8x1n

Co do kina klasy Z to staram się omijać aż takie gniotki, chociaż zdarzają się filmy których ocenie na jeden lub dwa ale to musi mnie taka produkcja wymęczyć i zirytować ;)

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Jak chcesz coś wyjątkowo pokręconego (a takich propozycji jakbyś chciał mam sporo) to możesz się zainteresować tym: https://www.filmweb.pl/film/Zonbi+asu-2011-642460. Ale nie biorę odpowiedzialności za zdrowie psychiczne Twoje i osób oglądających z Tobą. Ewentualnie jakieś procenty do tego filmu przygotować.

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Trochę to trwało ale w końcu udało mi się obejrzeć polecany przez Ciebie serial "Jankes i Dama". Ciekawa forma. Nieco wbijają szpile w Brytyjczyków i Amerykanów. Ale bardzo przyjemnie się oglądało. Zastanawia mnie co kieruje ludźmi czasami, że oglądają dużo słabsze produkcje a inne które może nie są doskonałe ale mają potencjał są kasowane. Ale jak się spojrzy na preferencje chociażby Polaków to mniej mnie to już dziwi. Kiedy w końcu zabraliśmy się za serial historyczny który mógł być (jak na nasze możliwości) polską "Grą o Tron" to po krótkim czasie zmieniono formę i z "serialu historycznego" teraz w programie jest "telenowela historyczna". I ludzie to akceptują, co więcej są z tego zadowoleni. U nas nie przyjmują się bardziej ambitne seriale. Większość świata ma podobnie. Szybciej kolejne sezony dostanie serial na odmóżdżenie jak "Walking Dead" niż coś co przemyca jakieś fakty historyczne. Znak czasów niestety. I dlatego trzeba wracać do starych produkcji albo szukać perełek.

terbi_2

Co do ''Korony królów'' to też były zapowiedzi że będzie odpowiednie tureckiego ''Wspaniałego stulecia'' - Zapomnieli jednak wspominany serial miał odpowiedni budżet żeby to wszystko wyglądało.

Oczywiście scenariusz pod względem wydarzeń był na tyle ciekawy że wciągał serial do końca, sami też aktorzy pod względem charyzmy zjadają naszych na śniadanie co jest niestety bardzo przykrym spostrzeżeniem ):

terbi_2

Pojawiły się 2 odcinki II sezonu...

ocenił(a) serial na 7
pawelk1504

Dzięki Ci, dobry człowieku za info.

terbi_2

Ogólnie to wyszły 4 odcinki-5 wyjdzie 07.08 i każdy kolejny co tydzień. W sumie ma być 13 odcinków.
Do 2 są napisy nasze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones