Blood & Water
powrót do forum 1 sezonu

Nie przesadzajmy

ocenił(a) serial na 9

Serial nie jest nie wiadomo jak rewelacyjny i faktycznie, dla niektórych którzy lubią naprawdę dobre kino może wydawać się to nudna „opera mydlana”, jednak wydaje mi się że serial został stworzony dla nastolatek/młodszych osób lub takich jak ja - które nie znają się w żaden szczególny sposób na dobrym kinie tylko po prostu chcą w niedzielny wieczór obejrzeć coś, co będzie ciekawe i gdzieś tam wciągnie. Temu serialowi udało się to zrobić w 100%, wszystkie 6 odcinków obejrzane w jeden dzień. Oczywiście, fabuła jest prosta i już od samego początku wiadomo, ze popularna dziewczyna jest siostrą bohaterki, ale przygody w międzyczasie wcale nie psują konwentu, jak uważają tutaj inni.
Podsumowując, serial spoko do rozluźnienia i złapania czegoś na niedzielna nudę.

San0dra0

Podzielam zdanie - puściłam na chybił trafił i nie żałowałam. Idealny serial żeby leciał w tle. Nie wymaga specjalnego zaangażowania ale też nie męczy i nie nudzi. Można zrobić przy nim paznokcie lub przeglądać sklepy internetowe i nic z fabuły się nie traci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones