PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745570}

Bodo

6,8 7 885
ocen
6,8 10 1 7885
Bodo
powrót do forum serialu Bodo

Według mnie.....

ocenił(a) serial na 7

Najlepszy polski serial jaki widziałem. Czwarty odcinek najlepszy, z tych które dotychczas widziałem. Świetna gra Królikowskiego.

Grizzly6

Naprawdę?

ocenił(a) serial na 7
cappot

Naprawdę

Grizzly6

Skoro najlepszy, to chyba jedyny jaki oglądałeś :(

ocenił(a) serial na 7
julka525

No może trochę mnie poniosło z tym że najlepszy, ale mimo wszystko serial mi się podoba,mimo (niestety) licznych wad.

ocenił(a) serial na 2
Grizzly6

No poniosło Cię i to bardzo trochę:)

cezarro

A mnie też najbardziej podobał się 4 odcinek. Scena z Damską super!

JoAnka76

Miało być z Dymszą

ocenił(a) serial na 9
Grizzly6

A ja myślę że wcale Cię nie poniosło ;) Uważam tak samo, aż żałuję że dopiero teraz obejrzałam ten serial. Muzyka i kostiumy piękne, wspaniałe odwzorowanie epoki. Zatęskniłam za czasami w których nigdy nie żyłam.

ocenił(a) serial na 9
Grizzly6

Polecam "SŁAWA I CHWAŁA". Równie szykowny, równie elegancki, równie wystawny.
http://www.filmweb.pl/serial/S%C5%82awa+i+chwa%C5%82a-1997-9998

Obsada doborowa: Michał Żebrowski, Joanna Szczepkowska, Zbigniew Zamachowski, Piotr Adamczyk, Magdalena Cielecka, Mariusz Bonaszewski, Olgierd Łukaszewicz, Anna Radwan, Agnieszka Warchulska, Kasia Bujakiewicz, Krzysztof Globisz, Jan Englert, Agnieszka Czekańska (przepiękna Ariadna), Maria Gładkowska, Jan Peszek, Stanisława Celińska, Anna Korcz, Teresa
Budzisz-Krzyżanowska...
Rzecz się dzieje w czasach I wojny światowej, międzywojnia, II wojny światowej i powojnia pośród ludzi z arystokracji i nizin społecznych. I wcale nie gorzej. Scenariusz napisał sam Krzysztof Teodor Toeplitz, reżyseruje Kazimierz Kutz, zdjęcia - Grzegorz Kędzierski ("Ogniem i mieczem"), muzykę napisał zaś Jan Kanty Pawluśkiewicz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones