PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745570}

Bodo

6,8 7 879
ocen
6,8 10 1 7879
Bodo
powrót do forum serialu Bodo

robi z takimi miernotami, jak Królikowski, Bobek, Damięcki w jednym serialu ...

fanzlalka

Również mnie to zastanawia jeszcze do tego Kazadi , Herbuś - Choć nie skreślam serialu bo ciekawi mnie, jak przedstawią pasjonujące życie Bodo .

buterfly

o właśnie zapomniałam Herbuś to chyba tylko dla wyglądu a Kazadi? nie wiem komu dupę przylizała ale na pewno to zrobiła

fanzlalka

Nie che używać tak mocnych słów ale Kazadi zabiera się za wszystko, a w niczym nie jest dobra .

ocenił(a) serial na 5
buterfly

Powiem szczerze, ze wole juz ta nowa, nieokrzesana i wzglednie mloda paczke aktorow od wyswiechtanych nazwisk. Ciekawe czy za pare lat taki Krolikowski bedzie mnie irytowal rownie jak Szyc czy Karolak:)

Qjaf

Q ale Ci tzw młodzi są tak samo wyświechtani. Jedynie Schuchardt nie gra w byle czym.

pawell190

Prawda aktor z naprawdę dużym talentem - Są też tacy co z aktorstwem nie mają nic wspólnego, mam nadzieje że nie sknocą ciekawie zapowiadającego się serialu .

buterfly

I właśnie ze względu na Schuchardta biorę ten serial pod uwagę. Życiorys Bodo jest tak fascynujący, że to właściwie samograj, ciężko to będzie reżyserowi spiedolić.
Oby wyszedł dobry serial.

Krytykant

Też mam taką nadzieje czekam na dobry serial z tego co widziałem czyli na razie urywki serialu, to tam gdzie występował Pan Tomasz widać taką magie tego okresu .

buterfly

Kazadi to śpiewa, tańczy, recytuje tylko szkoda, że we wszystkim jest beznadziejna.

Niskobudzetowy

Dla ciebie jest beznadziejna, dla innych nie rzecz gustu .

Dla mnie Kazadi jako Reri w tych urywkach serialu co widziałem śpiewała bardzo dobrze .

Wiadomo że nikt nie zastąpi prawdziwej Reri ale też nie o to chodzi , styl śpiewania też jest już całkiem inny .

buterfly

Rzeczą gustu jest to, że ktoś nic nie umie, a wszędzie się pcha. Polecam obejrzeć jej dotychczasowe "dokonania" muzyczne. No i jeszcze ma brata co m ten sam poziom talentu.

Niskobudzetowy


Nie zauważyłem że wszędzie się pcha, Kazadi po prostu robi swoje i nie przejmuje się opiniami .
Do roli Reri też się nie pchała za wszelką cenę, był normalny casting do tej roli który po prostu wygrała .

Mówię o guście dla tego że każdy ma inny, ty uważasz że się pcha a ja uważam że dziewczyna wie co robi i nie przejmuje się opiniami na swój temat .

buterfly

Robi swoje niezależnie od tego jak jej to wychodzi i nie zwracając uwagi na negatywne komentarze... hmmm ciekawy punkt widzenia.
Jak dla mnie to jest brak samokrytycyzmu - częste u polskich "gwiazdek" małego ekranu.
Z produkcji tego typu wysnuć można, że w Polsce nie ma zdolnych aktorów młodego pokolenia, ciągle tylko Karolaki, Kazadi, Herbuś, jak choreograf to oczywiście Eugurola - telewizyjne biznes-bagno.. kolesiostwo i tyle.

tomek_50

hmmm ciekawy punkt widzenia - Może i ciekawy każdy ma prawo, do swojego odmiennego zdania .

,,Z produkcji tego typu wysnuć można, że w Polsce nie ma zdolnych aktorów młodego pokolenia, ciągle tylko Karolaki, Kazadi, Herbuś'' - Jak tylko ich widzisz to ci współczuje bo są tu dobrzy aktorzy, i to młodego pokolenia i nie tylko bo np. Tomasz Schuchardt bardzo dobry aktor , kolejnie Anna Próchniak, Anna Pijanowska, Mariusz Bonaszewski, Agnieszka Wosińska ,

jak choreograf to oczywiście Eugurola - Nie tylko on bo dużo prób aktorzy mieli, zwłaszcza nauki stepowania z Agnieszka Brańską : http://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1125408

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Może nie będzie tak źle :) Nie wiem czy słyszeliście jak śpiewała Reri, jeśli nie to możecie sobie posłuchać: https://www.youtube.com/watch?v=eW24PsbgVUc . Mistrzostwo to nie jest, chociaż ma swój urok. Może pod względem wokalnym Kazadi udźwignie rolę ;) o resztę drżę.

Królikowski... Herbuś... wielka pomyłka, ale naiwnie mam nadzieję, że serial będzie dobry :)

Nur_Jahan

Też bez przesady Herbuś raczej pojawi się tylko w jednym odcinku , Kazadi wokalnie dla mnie jako Reri było dobrze.

Chciałem zaleź to nagranie jak śpiewa właśnie tą piosenkę '' Dla ciebie chcę być biała '' ale akurat nie znalazłem nie mogę oczywiście się wypowiedzieć jak grała, bo nie widziałem całego serialu ale w zwiastunach jakoś mnie ona nie drażniła .

A Królikowski wystąpi w 4 odcinkach pierwszych odcinkach, wiec naprawdę bez przesady .

Ja liczę na dobry serial muzyczny i o wiernie opowiedzianą historie życia Eugeniusz Bodo i mam nadzieję że ten serial mi to dostarczy .

buterfly

Herbuś ma, z tego co kojarzę, zagrać Polę Negri i chyba ma być to nie więcej niż epizod. Trudno mi się wypowiadać na temat jej umiejętności aktorskich ponieważ nie oglądam żadnego z seriali w których występuje/występowała, ale słyszałam, że jakiś czas temu miała debiut teatralny i dostała znakomite recenzje. Może nie jest więc tylko pustą celebrytką.

Duży plus natomiast za obsadzenie w roli Jadwigi Smosarskiej Aleksandry Domańskiej, wdg. mnie ona idealnie pasuje do roli pod względem urody i temperamentu.
Co do Reri, to na dobrą sprawę, kto niby miałby ją zagrać? Ile w Polsce jest aktorek/piosenkarek o odmiennym niż biały kolor skóry? Kojarzycie jakąś inną śpiewającą i tańczącą Mulatkę? Więc jeśli nie Kazadi, to kto? No chyba, żeby sprowadzili aktorkę z zagranicy, tylko w sumie ile ciemnoskórych zagranicznych aktorek chciałoby wystąpić w polskim serialu, żeby wyśpiewywać "Dla ciebie chcę być biała?"

Zastanawia mnie brak w obsadzie serialu postaci Lody Halamy.

Ogólnie obsada jest...mogłaby być ciekawsza. Jest kilku bardzo dobrych aktorów, w tym Schuchardt, fajnie, że stawiają na młodych. Tylko szkoda trochę, że Akson znowu podpiera się aktorami ze swoich flagowych produkcji, "Czasu Honoru" i "Miasta 44". Przynajmniej nie ma Wesołowskiego, ale pewnie tylko dlatego, że nie potrafi śpiewać ;-)

Arya_2

Co do Reri, to na dobrą sprawę, kto niby miałby ją zagrać? Ile w Polsce jest aktorek/piosenkarek o odmiennym niż biały kolor skóry? Kojarzycie jakąś inną śpiewającą i tańczącą Mulatkę?

Mi tylko do głowy przychodzi Aleksandra Szwed która także śpiewa, występowała w IV edycji ,,Jak oni śpiewają '' zaszła wysoko zajmując 3 miejsce .
Występuje także razem z zespołem CzadMakers .

Myśle ze ona także dobrze by zagrała Reri, jest chyba do niej bardzie podobna nawet niż Kazadi .

A ty co myśli nadawałaby się według ciebie ?

Choć dla mnie Kazadi to też nie jest zły wybór .

ocenił(a) serial na 3
buterfly

A moim zdaniem wystarczyłaby osoba o ciemniejszej karnacji. Reri nie była Mulatką, a pochodziła z Tahiti, dla mnie to zupełnie inny typ urody. Tak czy siak, to szczegół, nad którym nie ma sensu się dalej rozwodzić.

Mam nadzieję, że serial mnie pozytywnie zaskoczy :) i nawet aktorskie drewna dadzą z siebie wszystko.

Nur_Jahan

Prawa jest też taka że obojętnie jaka by nie była obsada, to wszystkim i tak się nie dogodzi .

buterfly

Aleksandra Szwed jest ładna, nie wiem jak śpiewa, ale z tego co widziałam gra raczej fatalnie.

Na stronie GW jest artykuł o "Bodo", autorka już widziała serial (czy raczej kilka odcinków?) i wróży mu sukces. Z aktorów zachwala przede wszystkim Schuchardta, który podobno daje popis, poza tym stronę muzyczną i wizualną, serial rzekomo znakomicie oddaje klimaty lat 20, zwłaszcza kostiumy są olśniewające.

Arya_2

Aleksandra Szwed moim zdanie nie gra gorzej od Kazadi , a w serialu ''Na krawędzi'' zagrała fajnie .

Tym bardziej ta recenzja jeszcze bardziej, zachęca mnie do obejrzenia serialu :) .

Niskobudzetowy

wszędzie się pcha to Maciek Musiał, w dodatku nie wie czy ma być aktorem czy prezenterem

fanzlalka

Kazadi w tej roli to totalna pomyłka. Nie zrozumiem nigdy, dlaczego do tej roli wybrano mulatkę. Reri była w połowie Tahitanką. Tahitańczycy nie mają nic wspólnego z Afrykańczykami. To Polinezyjczycy, tak jak na przykład Hawajczycy, czyli z wyglądu jednak trochę bardziej Azjaci, choć mają ciemną skórę. Skoro ekipa serialu rzekomo tak drobiazgowo się do niego przygotowywała, to dziwi fakt, że nikt nie zadał sobie trudu otworzyć encyklopedii. Wielke zniesmaczenie.

fanzlalka

Hmmm, pewnie zarabia na życie ;-)

ocenił(a) serial na 8
fanzlalka

Wyczuwam typowe polskie cebulactwo autora threadu :P

ocenił(a) serial na 7
fanzlalka

A on to niby taki swietny? Chyba troche leci po opinii. Widzialam go w "Miescie" i geniuszu nie zauwazylam. A zkomentarzami tego typu zaczekajmy az zobaczymy gre aktorska. Ani Schurchardta ani Kazadi ani Herbus ani Damieckiego jeszcze w tym serialu nie bylo.

kasiak1983

masz rację , ale naprawdę uważasz że Kazadi czy Herbuś mogą pokazać "grę aktorską"??

fanzlalka

Jako przybleda na co jego nazwisko (Schuchard) dobitnie wskazuje - musi pod pseudo patriotyzm tylek wystawiac jesli chce pozyc ! - Prawdaz ? - To jasne ! Ci co tu taka mode na taki patriotyzm skrecaja i sie pod niego podszywaja tez oczywiste intencje i swoj niski interes maja ! A ten tu j.w. juz tak samo umoczyl w Walesie ... i swych moralnych priorytetow dowiodl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones