13 odcinków
7,1 390
ocen
7,1 10 390
137
chce zobaczyć
{"type":"film","id":705929,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Bokura+wa+Minna+Kawaisou-2014-705929/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Bokura wa Minna Kawaisou
 • Spajkpl ocenił(a) ten serial na: 7

  Nie wiem czy ten serial był wystarczająco popularny żeby otrzymać drugi sezon ale jak wyjdzie to chętnie obejrzę, kilka razy gniłem ze śmiechu.

 • Gubio ocenił(a) ten serial na: 9

  Spajkpl Popieram:) Serial o genialnych dialogach:d
  Praktycznie od pierwszego odcinka, po scenie ze zboczeńcem wciskającym głowę w "dziurę" i reakcją policjanta, wiedziałem że będę to oglądał i płakał ze śmiechu:d

 • rascal0pl ocenił(a) ten serial na: 3

  Spajkpl 2 sezon obejrzeć może obejrzę jak będzie, ale jak dla mnie to grubo poniżej średniej ta seria.Jedyne co mogę pochwalić to kreskę - naprawdę ładnie to wyglądało.

 • Spajkpl ocenił(a) ten serial na: 7

  rascal0pl To znaczy? Co dokładnie ci się nie podobało?
  Mi nie odpowiadało przedstawienie scen humorystycznych, wydawały się strasznie przytłaczające i to chyba największa wada serialu. Reszta, czyli romans, bohaterowie, humor sam w sobie i (jak wspomniałeś) kreska są na poziomie. No i najważniejsze- oglądałem z przyjemnością :)

 • rascal0pl ocenił(a) ten serial na: 3

  Spajkpl Tak jak napisałeś - wygląd scen humorystycznych był okropny. Nienawidzę przedstawiania "smiesznych" (bo nie wszystko było śmieszne) scen poprzez postacie chibi, w sumie jakoś bym to przeżył, ale jednak było tego zdecydowanie za dużo. Sama kwestia romansu była ok, choć miejscami główny bohater doprowadzał mnie do szału. Może trochę przesadziłem z tą 4, chyba zmienię na 5, bo było sporo gorszych serii w tym sezonie.

 • Spajkpl ocenił(a) ten serial na: 7

  rascal0pl Mnie też irytował w niektórych momentach, niezdecydowany gość z niego był :)
  No i po 12 odcinkach (nie wiem ile czasu upłynęło w świecie bohaterów ale domyślam się, że dość dużo) jedyne co udało im się zrobić to wymiana telefonami...

 • Spajkpl Sam romans był trochę ułomny, tyle czasu minęło a oni nie zbliżyli się zbytnio do siebie. Ale jako komedia to ta seria była genialna. Przede wszystkim postacie były zabawne i ciekawe, aspołeczna dziewczynka, masochista, dziewczyna z nieudanym życiem miłosnym, wredna plastikowa loli. Główny bohater był trochę ciotowaty ale dzięki temu fenomenalnie wyszła scena w jego pracy, gdy obsługiwał znajomą z gimby. Mi się bardzo dobrze oglądało to anime i szkoda że nie ma słowa o drugim sezonie.