filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Botoks
Opinie
Botoks
2018
Strona serialu
Nowość
Listy
(2)
pełna obsada
(262)
odcinki
(6)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Forum
wideo
(1)
zdjęcia
(6)
plakaty
(1)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(2)
odcinki
powiązane
(1)
Newsy
(1)
Botoks
/serial/Botoks-2018-795995
2018
Grzybcio Niewiadomski
9
Z tym serialem jest problem, jeśli traktujemy to co jest w serialu jako czarny humor to ten serial jest na prawdę bdb. Oglądajcie to jak czarną komedię.
czytaj dalej
Kamila Szymańska
4
no przynajmniej się uśmiałam, nad prymitywnością Vegi ale zawsze coś
czytaj dalej
stan_gudeyko
1
Nie oglądałem :D
czytaj dalej
Mikołaj Szatkowski
7
mi niezmiennie tak jak podobał się film tak i podoba się serial. Może ciut przekoloryzowane ale jednak otaczające nas realia.
czytaj dalej
ZycieCarlita
1
U vegi jak zwykle patola, każdy chce każdego zabić.Kiedyś myślałem, że kac wawa to najgorsze gówno, potem że smoleńsk, teraz jest już tylko vega i jego botoks.
czytaj dalej
Olek Matacz
1
Obejrzałem pierwsze 10 minut. Więcej nie potrzebuje, ten serial to dokładnie to samo co film. Dno
czytaj dalej
nikepol
1
Stężenie patologii na niebezpiecznym poziomie. Po drugim odcinku obniżamy ocenę i kolejnych oglądać nie będę. Jak dla mnie to Vega sobie kpi z widza.(V)egagówno
czytaj dalej
Paweł Skuza
1
ZAKAZ zbliżania się do kamer, kartki papieru, cywilizacji dla Pana Vegi natychmiast!
czytaj dalej
Bartosz Górniak
1
Takiego raka to na warszawskiej onkologii z latarką szukać,,,,,.,.,.........
czytaj dalej
Malina Wawoczna
1
GÓWNO JAKICH MAŁO
czytaj dalej
Damian Klimas
1
Nie da się dać 0.
czytaj dalej
Yozo
2
1 gwiazdka za czołówkę
czytaj dalej
Irek Zabrze
9
Nie wiem czy Vega zjadał kasety VHS z filmami Tarantino, ale nawet Quentin nie ma tak nawalone pod czaszką. Jestem ciekawy kinowej wersji, poczekamy, zobaczymy
czytaj dalej
Ola Godek
2
Zobaczyłam z czystej ciekawości - miało być super bardzo kontrowersyjnie. Wstydzę się za takie produkcje, chociaż ich nie robię
czytaj dalej
Eliasz Kudłacik
1
Po prostu strata czasu.
czytaj dalej
patipatipl
1
1 to za wysoka ocena. Raka dostaje się po pierwszych 30 sekundach. Potem jest tylko gorzej. Obraźliwy i głupi. Jedyny pozytywny aspekt - muzyka na napisach.
czytaj dalej
natalia plucińska
1
Vega nie kpij sobie ze służby zdrowia, bo niedługo ona pokpi z Ciebie. :) #ratownictwomed :)
czytaj dalej
Krzysztof Olszamowski
1
Umarłem
czytaj dalej
Sandra Mazur
2
Powalająca gra aktorska. Patryk Vega wzniósł się na wyżyny grafomaństwa przy tworzeniu dialogów. Dwie gwiazdki za poruszenie kwestii transpłciowości.
czytaj dalej
Ptaku Ptakowski
1
Vegańskie Pitbule są głupie i po tym też wiele nie oczekiwałem, ale kurwa bez przesady.
czytaj dalej
Hea Venlix
10
Zajebisty serial, tylko najsmutniejszy był fakt że Marka rodzice pochowali jako Gosie mimo że całe życie im mówił że jest facetem. Najtragiczniejsza postać w serialu :(
czytaj dalej
Mateusz Pogodziński
2
zapomniałem kiedyś ocenić jeszcze na tym w kinie byłem 🥴
czytaj dalej
PAN TU NIE STAŁ
2
Ale gowno xd
czytaj dalej
Gloria krzyzak
4
Coś jak oglądanie po szkole dlaczego ja i przełączanie jak mama wejdzie do pokoju. Niby shit ale jak buja. Pani Warnke - bardzo ładnie zbudowana postać!! Pani Szapołowska - Dykcja: dwója. Siadaj. Pani Dygant - ta sama mina przez 4,5h. Thank you for literally nothing! <33333 Pan Fabiański - myślałam, że wyrzucę głośnik słysząc cały czas TEN głos. Sama nie wiem kurde blacha. Pan Oświeciński - dobra robota byku malinowy wiesz o co cho. PS czy skapnęłam się, że nie oglądam wersji filmowej po 4 odcinkach? Być może.
czytaj dalej
Michał Krzycki
5
Tyle słyszałem i czytałem o kinowym "Botoksie", że ten film obrósł w mojej głowie legendą. Nie wiedziałem jednak, czy to będzie szok z obrzydzenia i smutku, czy może kicz, od którego nie da się oderwać wzroku – jak to u Patryka Vegi. Ostatecznie obejrzeliśmy w formie serialu, no i nie wiem, jak ugryźć ocenę, bo chociaż oglądało się go szybko i bez nudy, trudno oprzeć się wrażeniu, że to jest zły serial i pewnie wcale nie lepszy film -> 5/10. Wszystko zależy od tego, jakie mamy oczekiwania. To jest filmowe disco-polo, czyli niby leci muzyka i wszyscy są szczęśliwi, ale w sumie zdajemy sobie sprawę, że tego muzyką nazwać się nie da. Tak samo jest z elementami filmowymi zawartymi w "Botoksie" – niby jest scenariusz i dramat, ale jakby jednak nie. Jeśli ktoś traktuje filmy o polityce i Kościele od Vegi i Smarzowskiego jako autentyczne pochylenie się nad rzeczywistością, to po "Botoksie" nie powinien nigdy skorzystać opieki medycznej, a przynajmniej z państwowej. Jest to "guilty pleasure".
czytaj dalej
1
...
4
5
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Ród smoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD