PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026084}
6,8 1 492
oceny
6,8 10 1 1492
Break Point
powrót do forum serialu Break Point

Nie wiem jak Wasze odczucia, ale jak dla mnie obsadzenie tak barwnej postaci jak Kyrgios w pierwszym odcinku było strzałem w dziesiątkę i sprawia, że chce sie więcej.
Swoją drogą to pewnego rodzaju fenomen, że mając tak duże umiejętności nie było mu dane jeszcze nigdy wygrać szlema.
Zapewne to dowód na to, że prócz talentu w tenisie też trzeba mieć chłodna głowę, a doskonale wiemy, że u Australijczyka był jest i zapewne będzie z tym problem..

arekostrowski

Czekam na moment, w którym ludzie przestaną robić sobie dobrze na widok tego frajera xddd

_sputnik_

Zdecydowanie moją myślą przewodnią były jego umiejętności i niewykorzystany potencjał. To, że jest kontrowersyjny i skupia hejt wśród wielu jest wiadome. Część ludzi będzie go mieć za frajera, a część będzie go cenić za to, że jest prawdziwy i nie udaje nikogo traktując tenis tak naprawdę jako zabawę.

ocenił(a) serial na 5
arekostrowski

Jeżeli jest taki prawdziwy i nikogo nie udaje to jest po prostu debilem ,wykrzykiwanie podczas meczu że jego znajomy ruchał dziewczyne Stana Wawrinki to już jest ogromna przesada, życzemu temu frajerowi, żeby nic nie wygrał ;]

shadow87

dokladnie, on jest jakis zaburzony. Opluwa innych, ale placze, ze niby obrazaja go. Poza tym 31 rakieta w ATP, bez szalu.

użytkownik usunięty
arekostrowski

Dobrze ze sa tacy sportowcy. Dodaje to pikanteri rywalizacji no i cos sie dzieje na jego meczach. Gosc jest nieobloczalny no i ogromny ma talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones