PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567612}

BreakOut Kings

7,0 2 559
ocen
7,0 10 1 2559
BreakOut Kings
powrót do forum serialu BreakOut Kings

Jest sens ogladania skoro nie ma kontynuacji?

ocenił(a) serial na 8
xardax_2

Żeby obejrzeć to co jest. Przecież nie ma serialu, które ciągnąć się będą w nieskończoność (poza operami mydlanymi)

xardax_2

jest sens, mega zajebisty serial

ocenił(a) serial na 6
xardax_2

nie ma sensu

ocenił(a) serial na 9
Transporter90

Serial super, bardzo polecam !

xardax_2

Ponieważ jest taka możliwość. Jasne, urywają serial w dupnym momencie(może to i dobrze? tyle opcji, które sami możemy sobie dorysować...), ale to nie oznacza, że nie można się cieszyć pozostałymi 23 odcinkami. Zwłaszcza, że nie ma tu sprecyzowanego głównego motywu, więc odcinki można oglądać nawet bez znajomości poprzednich. Odrębne historie zbiegów, świetnie postawione portrety psychologiczne postaci, dobra gra aktorska. Dobrze się to ogląda, po prostu. Jasne, serial ma swoje słabsze odcinki, jak to każdy serial, ale nie skreślajmy tytułu tylko dlatego, że ktoś z góry stwierdził, że mu się nie podoba/ że mała oglądalność/ że inna bzdura i trzeba zdjąć go z anteny.
To samo spotkało parę innych wyśmienitych seriali, np. kultowe "Firefly"(jak mi ktoś powie, że nie ma sensu oglądać Firefly, bo nie ma kontynuacji to ma ode mnie fangę w nos, zrozumiano?) czy całkiem niezłych "Alphas".

Szczur_chan

Firefly to legenda serialowa. Nigdy nie zrozumiem czemu nie zrobiono więcej sezonów, ale do tego jednego wracam i wracam .... :)

xardax_2

Ja bym na twoim miejscu popelnil samobostwo...to bedzie zakonczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones