PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662876}

Brickleberry

8,1 15 327
ocen
8,1 10 1 15327
Brickleberry
powrót do forum serialu Brickleberry

???

ocenił(a) serial na 10

Jak można wystawiać ocenę serialowi po 2 odcinkach ? Prawdopodobnie większość oceniających nawet drugiego nie widziała...

ocenił(a) serial na 5
pulpa21

no w sumie nie mozna.
Niestety wachanie paznokci i gwalcony mis na dlugo mi zostanie w pamieci, takze troche minie czasu zanim obejrze nastepne odcinki. 6/10 jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 9
pulpa21

heh yo już 5 odcinków aktualnie i nadal ta sama ocena z mojej strony;) ale nie da się chyba pojedynczego odcinka ocenić..

ocenił(a) serial na 10
Franz_z_Wodzislawia

Dla mnie serial jest całkiem niezły, ale głos Maloya mi nie pasuje za bardzo, mógł go podłożyć ktoś inny. http://www.filmweb.pl/serial/Brickleberry-2012-662876/episodes Prosz Franz ! :D

ocenił(a) serial na 8
pulpa21

ej kmiecie, dla pana to, dobre to jest

ocenił(a) serial na 5
pulpa21

Można tak samo jak wystawiając ocenę 10. Serial oglądam już raczej z czystej ciekawości bo ani w tym super dowcipów ani jakiejś super kreski, od taka średniawka.

kwapizon

Ja również nie widzę problemu, by ktoś nawet po 5 minutach wystawił ocenę. Ocenianie powinno być subiektywne, tak by odzwierciedlić prawdziwą średnią ocenę. Jeżeli ktoś po kilku minutach oglądania ma dość, tzn że coś to świadczy dla niego o tym filmie/serialu i jego ocena ma znaczenie. Gdyby ocenianie polegało na samych "lajkach" to portal byłby bezwartościowym śmietnikiem bez negatywnych opinii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones