PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686839}

Broad City

7,6 1 162
oceny
7,6 10 1 1162
Broad City
powrót do forum serialu Broad City

Przezabawny, pojechany po bandzie serial. Dawno się tak przy czymś uśmiałam. Nie ma tu tabu - dziewczyny bezlitośnie walą we wszystkie świętości i zakazane tematy jakie istnieją. Więc jeśli lubicie czarny humor, momentami mocno obleśny, skatoligczny, seksualny; jednocześnie absurdalny, inteligentny i do tego - niski i "gimbazowy" to się nie zawiedziecie :)
Serial nie jest równy, ale są prawdziwe perełki. Sezon 2 moim zdaniem oczko lepszy. Jest jazda po hipsterach, nowojorskich artystach i inteligencikach, wszelkich rasach, wyznaniach i niepełnosprawnościach. Seks i fizjologia jest omawiana otwarcie i niezwykle obrazowo.
Broad City jest naprawdę porąbane i cudowne jednocześnie. Tylko dla ludzi, którzy nie uznają tabu i nie boją się gagów o kupie w butach czy strap-on dildo.

pris

Zgadzam się, że drugi sezon jest lepszy.

Oglądając Broad City, zazwyczaj oscyluję wokół dwóch trybów: albo (często zniesmaczone) WTF, albo płacz ze śmiechu. Tak więc opis bardzo trafny :)

joasiarybelska

Miałam tak samo z New Girl, dokładnie opisałaś moje uczucia :D Teraz szukam czegoś podobnego, więc może to zacznę.

pris

dla mnie sezon drugi o niebo gorszy, pomysły się wyczerpały, chociaż miejscami też potrafi się śmieszny (chodzący ząbek:), w pierwszym też genialnie dobrana muza, aaa i mimo że pierwszy sezon mi się dość podobał wcale nie uważam że one łamią jakieś tabu, to są bezpieczne tematy, a wręcz pożądane w serialach czyli wszystko dotyczące sexu plus palenie zioła, to żadne tabu, tabu to gdyby zażartowały z geja, murzyna to są tabu, za to serial zostałby skasowany od ręki, to są dzisiejsze tabu, ten film jest poprawny jak elementarz pierwszoklasisty, dzisiaj bohaterowe to gej, murzyn, skośnooki, osoba która zmieniła płeć i robią to wszyscy razem, to jest poprawny politycznie zestaw serialowy:)

pris

a czy ktoś wie, gdzie można go znaleźć by obejrzeć? :)

axess0327

couchtuner. dot fr/watch-broad-city-online/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones