PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783520}

Broken

7,7 738
ocen
7,7 10 1 738
Broken
powrót do forum serialu Broken

Płakałem jak bóbr

ocenił(a) serial na 9

Świetne kino, dobrze rozpisane na wiele złamanych życiem osób. Proste dramaty prostych ludzi - pieniądze, duma, prawda... Sean Bean jako odgromnik i katalizator wydarzeń w swojej parafii wspaniały, prawie jak Jezus. Bardzo mądry i dobrze zrobiony serial, ale ciężki jak cholera i przykry w odbiorze - jeden z kolejnych "wspaniały, nigdy więcej".

ocenił(a) serial na 8
Filippiarz

właśnie obejrzałam pierwszy odcinek, rozwalił mnie. Jeśli chodzi o "wspaniały, nigdy więcej" to 'Nie opuszczaj mnie" jest takim właśnie filmem.

ocenił(a) serial na 1
nyna79

czym cię rozwalił ? Wyłączył bym ten serial w połowie odcinka ale po waszych komentarzach męczyłem dalej . Dotrwałem do końca 2 odcinka. Pytanie ?? można prosić i okreslić jakiś moment w którym łzy sie cisną do płaczu??? A jestem człowiekiem który płacze podczas programu "nasz nowy dom "na polsacie .

ocenił(a) serial na 7
Filippiarz

pytanie, kim jest kobieta do które przychodzi Andrew mówiąc, że kiedyś ją "przyskrzynił"? Gdzieś mi chyba to umknęło.

ocenił(a) serial na 10
holyClaus

Matka dwójki dzieci z pierwszego odcinka

ocenił(a) serial na 7
typisb

dzięki, rzeczywiście :)

ocenił(a) serial na 10
Filippiarz

Ja też...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones