PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303055}

Brud

Dirt
7,2 828
ocen
7,2 10 1 828
Brud
powrót do forum serialu Brud

Polecam

ocenił(a) serial na 7

Na razie obejrzalem 9 odcinkow i uwazam ze to swietny, w miare swiezy i niezle zrobiony serial. Szczegolnie zapada w pamieci rola fotografa-schizofrenika, przyjaciela Lucy. I choc jestem wielkim fanem Przyjaciol, ciesze sie ze w koncu Courtney zagrala nieco powazniejsza role. Tresc jak tresc jest tu raczej tlem dla przedstawienia wewnetrzych przemian bohaterow - glownie McLarena, Lucy i fotografa. Niebagatelna rozrywka. Polecam

Angel_Heart

Zgadzam się z Tobą i również uważam, że to świetny serial. W natłoku nie zawsze ciekawych produkcji znalazł się w końcu serial o ciekawej fabule i naprawdę fajnych postaciach (również ciesze sie ze Courtney zagrała cos poważniejszego). A mam pytanie czy nie wiesz może ile odcinków ma liczyć sezon 1????

ocenił(a) serial na 10
piesek6663

Sezon pierwszy ma 13 odcinkow. Mam nadzieje ze na 2 sezon nie trzeba bedzie dlugo czekac...

ocenił(a) serial na 7
piesek6663

hejka chyba sie nieco spoznilem ale 1 szy sezon ma 13 odcinkow (choc przez jakis czas na imdb podawali ze bedzie mial 14) Kilka dni temu obejrzalem ostatni i mnie rozlozyl. Jeszcze nie wiadomo dokladnie czy bedzie druga seria(Na oficjalnej stronie Dirt'a nie znalazlem takze odpowiedzi) ale bledem byloby nie kontynulowac tego serialu. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones