Właśnie leci odcinek, w którym "potworem", na którego będą polować jest zwykła gąbka.
Lecą po kosztach aż miło. Często nie ma nawet statystów i w całym odcinku występują tylko 4 osoby. Potwory to najczęściej żenującej jakości efekty komputerowe, albo złe klony samych bohaterów.
Według mnie twórcy mieli całkiem niezły pomysł. Pierwszy sezon był czasami trochę drętwy, natomiast drugi wprowadził nowe, ciekawe potwory, postać Candace i ciekawe przedstawienie świata potworów. Warto zobaczyć.
Jak nazywa się aktor który gra w jednym odcinku The Troop? On gra kolesia, który chce pokonać Behemota i kituje brygadę, że ma takie zadanie, a tak na serio jest już na emeryturze. Bardzo mi na tym zależy, pliss.