PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769616}

Brytania

Britannia
6,8 4 142
oceny
6,8 10 1 4142
6,3 3
oceny krytyków
Brytania
powrót do forum serialu Brytania

Tylko ta muzyka podczas napisów początkowych i końcowych ro!@#$/^&la klimat. Przynajmniej w moim odczuciu.

Szymon_Niepodam

To jak wrzucić Pikassa pomiędzy Rembranta...

ocenił(a) serial na 3
of2288

Rzeczywiście! "Wszystko fajne" LOL Jakżesz ja się męczyłem, żeby siebie przekonać, że może ten shit chociaż w samym końcu coś "pokaże"! I, rzeczywiście, pokazał to, co przez cały czas: srających mutantów anglosaskich :-(

Szymon_Niepodam

Co to za piosenka i kto śpiewa na początku filmu

ewaw59

Donovan's - Hurdy Gurdy Man z 1968 roku :)

dracona

Wielkie dzięki

ocenił(a) serial na 6
Szymon_Niepodam

mam podobne odczucia.
Brakuje mi tu zresztą porządnej ścieżki dżwiękowej, taki Clannad zrobiłby robotę ;)

ocenił(a) serial na 6
PaulinaPierwsza

Dokładnie o tym samym pomyślałam dwa lata później:) taki fajny potencjał ma ten serial, a tą muzyka wszystko niszczą. Szkoda. No uczciwie zaczęłam drugi sezon, ale nie, nonie dam rady:(

ocenił(a) serial na 5
Szymon_Niepodam

Mnie nie wszystko sie podoba, ale masz racje ta muzyka to zupelnie nietrafiona.

ocenił(a) serial na 5
Szymon_Niepodam

Potwierdzam, rozumiem zamysł, ale wykonanie kiepskie... jakby to było na Netfilksie to za każdym razem klikałabym "pomiń intro" ;)

ocenił(a) serial na 9
Szymon_Niepodam

Polać mu.

Szymon_Niepodam

Myślałem, że tylko mi ta muzyka nie bardzo pasuje.

ocenił(a) serial na 7
Szymon_Niepodam

A dla mnie czołówka się podoba.Ale ja lubię takie psychodeliczne klimaty.

ocenił(a) serial na 7
Szymon_Niepodam

Zdecydowanie podzielam Twoje zdanie, zupełnie nie trafiona muzyka..

ocenił(a) serial na 5
Szymon_Niepodam

Zgadzam się! Serial traci klimat:(

ocenił(a) serial na 7
Szymon_Niepodam

Ja też nie rozumiem jak można było dobrać taką muzykę,
serial aż się prosi o klasyczne celtyckie nuty

ocenił(a) serial na 7
weasellow

Pewnie właśnie dlatego

Szymon_Niepodam

Muzyka z czołówki to jakiś błąd w sztuce .

Szymon_Niepodam

Muzyka stanowi cudzysłów, info dla widza, żeby nie brał filmu z powagą.
To nie historia, to opowieść fantazy z humorem rodem z Asterixa.
Szkoda że aktorzy tak słabi, ta drewniana Kira i grająca jedną miną Cait...
Poza tym ogląda się świetnie.
Uśmiałam się :)

ocenił(a) serial na 7
Szymon_Niepodam

Ja akurat lubie współczesną muzyke w historycznych filmach, ale w tym wypadku średnio to wypadło, ale np w Marii Antoninie pasuje idealnie.

ocenił(a) serial na 8
Szymon_Niepodam

Dla mnie ta muzyka jest tylko pozornie nietrafiona. Bo wydaje się, że kompletnie nie pasuje do epoki, obrazów, treści... Ale czy rzeczywiście? Wszystko jest w oparach ni to szaleństwa, ni to halucynacji, ni to ziół i grzybków. Czy więc rzeczywiście różowo-psychodeliczna muzyka dzieci-kwiatów aż tak bardzo tu nie pasuje?

candlekeep

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Wg mnie ta muzyka właśnie pasuje. Przecież to nie jest serial oparty na faktach, gdzie wyżej wspomniane "celtyckie nuty" by pasowały. To jest serial pełen absurdów, gdzie i muzyka to odzwierciedla. Ja byłam zachwycona takim doborem muzyki. Od pierwszego odcinka wiedziałam, że oczekiwać powinnam absurdów i dziwaczności w fabule i się nie zawiodłam

Szymon_Niepodam

Ja to przez chwilę myślałem, że mi inny film włączyło ;p
Osobę odpowiedzialną za to fiasko powinni przeciągnąć pod kilem ;)

ocenił(a) serial na 8
Szymon_Niepodam

Też uważam że ta muzyka i czołówka zupełnie nietrafione

Szymon_Niepodam

W trakcie oglądania doszedłem do wniosku, że muzyka z czołówki jak i sama czołówka są trafione w punkt. To nie serial historyczny, to opowieść o legendach, narkotycznych wizjach, bogach i zanurzonych w tym wszystkim ludziach. Dobry trip na grzybach i muzyka idealnie to opisuje. Ktoś napisał, że jest to sygnał, by nie brać tego serialu na poważnie, że to takie mrugnięcie okiem. I ja się z tym zgadzam.

Dajmonus

Gra o tron też nie jest historyczna a muzykę ma, bardzo dobrą, człowiek z wysokiego zamku również nikt nie potrzebuje cudzysłowia że to historia alternatywna lub fikcja

ocenił(a) serial na 9
Szymon_Niepodam

Jakby od muzyki były te same osoby co przy doborze ścieżki dźwiękowej do Peaky Blinders'ów byłabym normalnie w raju :)

ocenił(a) serial na 6
Szymon_Niepodam

muzyka jest świetna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones