PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162686}

Bulionerzy

5,4 19 695
ocen
5,4 10 1 19695
4,2 4
oceny krytyków
Bulionerzy
powrót do forum serialu Bulionerzy

Ten serial to całkowite nieporozumienia. Ani to to śmieszne ani ciekawe, odcinki jakieś takie płytkie bez polotu. Ogólnie papka i pieprzenie bez sensu. Oczywiście rozumiem że są ludzie którym ten serial się podoba. Byłbym wdzięczny za podanie mi jakichś argumentów na + dla tej pozycji.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 2
Kuba1982

Ten serial to wielkie nieporozumienie, ale są gorsze typu Dylematu 5 , Dziki, Święta Wojna , Sex Fm i kilka innych.
Moja Ocena więc 1,5/10

2903

Sami jesteście nieporozumienie tyle powiem....

użytkownik usunięty
Kuba1982

A ja daje 10/10. Serial bardzo mi się podoba, a nie jakieś inne badziewia których nie idzie oglądać...

ocenił(a) serial na 8

Ludzie naoglądali się "sitcomów" w amerykańskim stylu, to cóż się dziwić, że porządna komedia się nie podoba im... Mnie tam ten serial bardzo się podobał.

ocenił(a) serial na 7
Kuba1982

Proszę bardzo oto argumenty:
- Każdy odcinek to satyra jakiejś wybranej sfery życia, każdy jest unikatowy, zaskakuje różnorodność odcinków,
- Stonowany, inteligentny humor bez wodotrysków rodem z zachodu, które zapewne nazywasz "polotem",
- Dobrze nakreśleni i sympatyczni (chociaż to już sprawa subiektywna) bohaterowie.

Oczywiście jest to serial lekki, łatwy w odbiorze, ale nie jest banalny na jakiego wygląda. Nadrabia przede wszystkim scenariuszami, nie ma tak wyrazistych postaci jak "Miodowe lata", "Buła i spóła", i inne seriale ale może to nawet jego zaleta. Podczas gdy w pozostałych najczęściej stosowane są "komedie pomyłek" czy głupota postaci, tutaj bohaterowie stawiani są często w jakiejś niekomfortowej dla siebie sytuacji. Mają swoje kręgosłupy moralne, kompleksy, uprzedzenia i z problemów starają się wyjść na swój i co najważniejsze "życiowy" sposób (wygłupów tutaj nie uświadczysz).

ocenił(a) serial na 8
wczorajszy

mi się bardzo podoba..fakt niektore odcinki trochę nudne,ale niektóre wyśmienite!bardzo mi się podoba ,bo opowiada o tak naprawdę biednej rodzinie,a nie jacyś bogaci warszawiacy jak np .w szpilki na giewoncie czy inne *ujostwo.szkoda ,ze juz nie kręcą:(

ocenił(a) serial na 8
wczorajszy

nic dodać, nic ująć. Nie pojmuję jak ten serial może mieć tak niską ocenę. Oglądam z rodziną za każdym razem kiedy pojawia się w tv. Określenie "Pupciu" niechcący przyjęło się na stałe :P

ocenił(a) serial na 10
Kuba1982

jak można mówić ze to słaby serial ?! i ta niska ocena? mnie on bawi najbardziej , super gra aktorów scenariusz zabwny dialogi, wszystkie komentarze powyzej sa bardzo trafne :) ciesze się ze znowu leci w tv a nie jakies gówno ktorego pełno.

Trzeba też dodać ze zdjęcia warszawy ( jeszcze z przed 8 lat hehe ) i blokowiska na ppd z galeryjkami nadają temu serialowi jeszcze warszawski klimat, no i super muzyczka:) serial 10/10. Inny niz miodowe lata ale stawiam go na rowni z nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones