serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Buntowniczka Nell

Renegade Nell
2024
45m
6,4 245
ocen
6,4 10 1 245
Nell Jackson, rozbójniczka z supermocami, mierzy się ze spiskiem przeciwko królowej Anglii. więcej mniej
Buntowniczka Nell zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Buntowniczka Nell
Zwiastun nr 1
nr 1 2024-03-14T10:42:10 https://fwcdn.pl/webv/84/65/68465/68465.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/83/10044683/Renegade_Nell___Official_Trailer___Disney_.vp9.1080p.webm

Anglia, rok 1705: Nell Jackson wraca z wojny do swojej rodziny w Tottenham. Wspierana przez odważnego skrzata Billy'ego Blinda, który daje jej supermoce bojowe, Nell staje do walki z zastraszającym synem miejscowego właściciela ziemskiego, Thomasem Blanchefordem, jednak zostaje wrobiona w morderstwo. Zmuszona do ucieczki z siostrami RoxyAnglia, rok 1705: Nell Jackson wraca z wojny do swojej rodziny w Tottenham. Wspierana przez odważnego skrzata Billy'ego Blinda, który daje jej supermoce bojowe, Nell staje do walki z zastraszającym synem miejscowego właściciela ziemskiego, Thomasem Blanchefordem, jednak zostaje wrobiona w morderstwo. Zmuszona do ucieczki z siostrami Roxy i George, Nell zostaje rozbójniczką. Gdy rozchodzą się wieści o niezwykłej mocy Nell, przyciąga ona uwagę złowrogiego hrabiego Poyntona, knującego magiczny spisek przeciwko królowej Anglii. Zderzeni ze złą magią Poyntona, Nell i Billy zdają sobie sprawę, że dążenie do sprawiedliwości sięga dalej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażali, i żeby oczyścić swoje imię, Nell musi najpierw pokonać Poyntona i ocalić kraj.

dystrybucja
Disney+
studio
Lookout Point / Walt Disney Television
tytuł oryg.
Renegade Nell
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w Oksfordzie (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Obejrzałem sezon w trymiga. Dużo akcji, humoru i całkiem dobrze zrealizowane walki oraz efekty specjalne na wysokim pozomie. Nie rozumiem tak niskiej oceny.

Ja wiem, że to bajka i Disney jest znany z takich rzeczy, ale akcja ewidentnie dzieje się w Anglii parę wieków temu. Bardzo bym jednak chciał, żeby mi ktoś w końcu wytłumaczył na czym polega to słynne "zawłaszczenie kulturowe"? Bo wydawało mi się, że na nie przenoszeniu jednej kultury do drugiej.

Jeśli ktoś biały...

więcej

Bajka ale tego należało oczekiwać.
Sympatycznie się to ogląda.

lekko wchodzi:)

ocenił(a) serial na 6

włączyłem dla Loisy bo w DERRY GIRLS była przekomiczna i tu też daje radę w całkiem odmiennej roli..:) Alice (Sinner) i jej "ciągle cierpiąca twarz" bardzo tu pasuje, natomiast Frank się trochę roztył od czasów Fear the Walking Dead;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones