PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=515653}

Była sobie Ziemia

Il était une fois... notre terre
7,3 1 851
ocen
7,3 10 1 1851
Była sobie Ziemia
powrót do forum serialu Była sobie Ziemia

Jakoś Francuzi chcą pokazać że są humanitarni, a jakoś jak pokonywali Afrykanów i zakładali na ich ziemiach kolonie to nie byli tacy humanitarni. 1/10.

Marik1234

chyba piszesz tak dlatego bo nienawidzisz francuzów a nauka nie jest twoja mocną stroną .....

ocenił(a) serial na 1
Izzie_

Ja lubię seriale typu "Było sobie życie" ale ja uważam iż Francuzi próbują wybielać się a przecież tacy idealni nie byli. Kolonializm mówi ci to coś?

Marik1234

mói ale nie wiem czy było by ci miło gdyby jakiś francuz tak napisał o tobie....

ocenił(a) serial na 1
Izzie_

Wielki światowiec z ciebie. Ryje będące głównymi bohaterami są typowo Francuskie. Bieda nie tylko jest w Afryce. Niech ci ignoranci znad Sekwany pojadą do Rumunii albo Albanii tam tak samo jak w Afryce a nie utwierdzają siebie że tylko w Afryce smród, gnój i ubóstwo(choć w istocie też tak jest).

Marik1234

sorki ale ty jesteś mężczyzną czy kobietą /
ten świat schodzi na psy ...... ( bez obrazy )

ocenił(a) serial na 1
Izzie_

Płeć męska jakbyś chciała wiedzieć. Pozdrawiam.

Marik1234

ja jestem kobiietą ;)

Marik1234

Zgadzam się w 100%. Bajeczka podchodzi lewacką ideologią... Jak zobaczyłem dzisiaj w tej bajce stereotypowy wygląd kapitalisty, który jest otyły, w ustach ma cygaro, a na głowie nosi melonik to przypomniały mi się komunistyczne ulotki propagandowe...

ocenił(a) serial na 1
uploader

Socjalizm czy prawica to jeden i ten sam pies.

Marik1234

Tak, ale tu chodzi o to, żeby dzieciom nie wpajać takiej ideologicznej papki, bo de facto jest to bajka dla dzieci. Jeszcze zdążą się nasłuchać ideologicznych wypocin w swoim życiu.

ocenił(a) serial na 1
uploader

Faktycznie poprawny politycznie gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones