PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710666}

CSI: Cyber

6,4 2 081
ocen
6,4 10 1 2081
CSI: Cyber
powrót do forum serialu CSI: Cyber

cos widze ze ta seria rozniaca sie od pozostalych seri CSI nie bardzo przypadla amerykanom dobrze sie sezon jesienny nie zaczz a juz serial zagrozony anulowanie,jak dla mnie ..ok po 1 sezonie odpuscilem,to nie to w zła strone poszli ,a wystarczylo zmienic karaj dac np csi:boltimor,czy chicago,i dobra obsade walna a tu mamy raz ze obsada do du//a dwa serial nudny.

Mar_28

Trochę chaotycznie napisane. Ale fakt faktem, że sama obsada nie przyciąga tak jak poprzednie :)

ocenił(a) serial na 3
adamo001

No sorki za ta chaotycznosc:)bedzie canseled tak cos czuje.

Mar_28

Cancel jest całkiem możliwy chyba, że CBS będzie chciało dojść do syndykacji.

ocenił(a) serial na 3
adamo001

ja bym skasowal to nie nic wspolnego z tamtymi csi,a trzabylo tylko zmienic obsade i miejsce akcji i by bylo cacy,ale z drugiej strony czas CSI juz uplyna teraz rządzą NCIS szkoda ze w polsce malo tvn to puszcza .

Mar_28

NCIS się kończy. Jedynie oryginał jakoś w miarę sobie radzi, a pozostałe (w tym NO) średnie, a LA się ślizga nad anulowaniem. Cyberowi ciągle brakuje czegoś co bym kliknęło, żeby grało.

ocenił(a) serial na 3
adamo001

no powiem ci ze oryginalne ciagle na topie i nowe orlan tez dosc mocno sie trzyma ,szkoda tylko ze los nageles ktore najbardziej mi sie podoba cienko oj cienko z nim..zagrozone w tym sezonie jest.

Mar_28

LA wisi nad anulacją od zeszłego sezonu. Podobno powodem, że są kolejne sezony są jakieś mega kontrakty. NO ma lepszą liczbę ogólną widzów, jednak w docelowej grupie jest niewiele lepiej od LA. Oryginalne nadal ma najwięcej widzów w obu grupach, ale w porównaniu z zeszłym dwoma sezonami nie osiąga już ponad 2.5 w docelowej i 19,20 mln widzów, tylko około 2.0 i 16,17mln.

ocenił(a) serial na 3
adamo001

no tak jak piszesz :)mi i tak najlepiej sie podoba L.A.chodz juz co odcinek tak samo sie zaczyna zarty i wolanie glupa ercica jzu mnie meczey .co do N.O to wywalil bym gruba czarna berte i szybkiego drifta oni nie potrafia nic grac straznie mnie zdraznia .,a oryginalne to jak i csi widzialem pae odcinków ale jaos ekipa mi si enie podoba.

Mar_28

Ja NCIS nie oglądam, bo mi tematyka nie pasuje. CSI jak dla mnie najlepsze było Miami, później jest NY i LV (LV zyskuje po obejrzeniu wielu odcinków, bo początkowo może przerażać).

ocenił(a) serial na 3
adamo001

dla mne tak samo najlepsze MIami bylo ale tylko do 6,7 sezonu potem to juz takie udawane bylo calie wkurzala mnie strasznie slodka idiotka nie co na poczatku,no i ta sam spiewka na poczatu i zakladanie okularkow przez coretio ble juz tam na koncu sie smialemz tego iel mozna..ale ogolnie obsada super najlpesyz byl spedly szkoda zze go usmiercili.i tak samo poten jest NY a lvnie ogladalem ale straszne dziadki tam byly w sumie to dobrze bo np w ny to sama mlodziezowka byla no nawet za mloda.

Mar_28

Ja właśnie wolę w znacznej większości odcinki od 4 sezonu wzwyż co chodzi o Miami. A w LV wcale nie są dziadki :D

ocenił(a) serial na 3
adamo001

wiesz mi wlasnie po nizej odcinki a 10 byl lipny sezon za to 9 byl super wszyscy co zaknieci byli ucieki z pudla i przez sezon ich scigali super to bylo,tylko ta cali drewno masakra ..no jak nie sa dziadki wiecej dziadkow niz mlodych i porownywalem z miami i ny bo tam sa mlodzi

Mar_28

Jak dla mnie 10 miał świetną sprawę z Szydercą i miała być kontynuowana w 11 bo nawet wspominano o tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones