PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115478}

Cena marzeń

Rubí
7,7 3 969
ocen
7,7 10 1 3969
Cena marzeń
powrót do forum serialu Cena marzeń

RUBI LA DASCARDA istnieje, a tak naprawdę jest o....


Fernanda (siostrzenica Rubi) dzieki niej będzie nienawidziła Cardenasa...
Z tego co wiem dalsza część (Rubi La Descarda) to zemsta Fernandy
Rubi wystąpi z oszpeconą twarzą kiedy bedzie rozmawiała z Fernandą
Fernanda bedzie jeszcze mała jak Maribel i Alejandro będą brać ślub
ale juz Cayetano nie bedzie żył.
Marco będzie z Cristiną,a co do Loreny i Paco to oni bedą razem. No i donia Lola tez wyjdzie za mąż

Wniosek z tego, że Fernanda to siostrzenica Rubi, która rozbije małżeństwo Maribel i Alejanndra w II części filmu... La descarda kończy się tym jak siostrzenica Rubi - Fernanda całuje się z Alejandrem.

zDEPPrawowana

Z kąd o tym wiesz? Kiedy bedzie ta druga czesc? A co z Hectorem...? Pozdro :]

zDEPPrawowana

Hector umrze jeszcze w tej części
wiem z własnych źródeł
aaaa i podobno tvn tego niewyemituje bo to 210 minutowy film opowiadający co było dalej;)
pozdro

ocenił(a) serial na 10
zDEPPrawowana

taaa Fernanda jako blondynka jest w pierwszej czesci w odcinku 115. Najpierw Rubi rozmawia z mala Fernanda, potem mija 18 lat i Fernanda jest już dorosła i piękna. Następnie przedstawia się jej Daniel Valencia - chłopak z dobrego domu. Fernanda już ma ochotę go usidlić... Dziewczyna idzie do swojej cioci. Od niej dowiaduje się, że Cardenas wrócił do Meksyku. Rubi prosi Fernandę, aby zniszczyła rodzinę Maribel - Alejandro musi się w niej zakochać... Alejandro wchodzi do swojego gabinetu. Jest w nim Fernanda. Alejandro jest przekonany, że stoi przed nim Rubi i nie może w to uwierzyć. Fernanda podchodzi do Alejandra. Całuje go i... koniec. I to jest w Rubi, a nie jakiejś drugiej części, której nie ma. Aha i Hector zginie w pierwszej części, a nie drugiej. A Rubi... La descarada to może być jakiś teledysk albo coś. Na pewno nie wII części telenoweli, która nie powstała, bo Barbara Mori nie wyraziła chęci zagrania w niej (porzuciła telenowele na rzecz kina! )

Romeeooo

Porzuciła telenowele tak? To niby skąd pojawiły się następne telenowele z jej udziałem?!

ocenił(a) serial na 10
im_agination

La mujer de mi hermano i Pretendiendo to nie telenowele, a pelnometrazowe filmy...

ocenił(a) serial na 10
zDEPPrawowana

oj nie wkrecaj ze jest II czesc bo NIE MA!!! pocalunek Fernandy i Alejandra jest w normalnej Rubi. I jest to zakonczenie. A II czesci nie ma i nie bedzie gdyz Barbara Mori nie zgodzila sie na wziecie w niej udzialu

zDEPPrawowana

no fajnie to czemu nawet na filmweb jest II cześć Rubi (la descarda i ja sama pisze do niej recenzje i wklejam plakat[czekam na akceptacje]) i skąd niby mam fotki z 2 częsci???Fernanda to blondynka
Babry sie zgodziła czytałam na jej oficjalnej stronie...
Nie wiesz nie gadaj!
a tak a propo w 1968 roku juz była pierwsza Rubi
wiecej info na moim blogu
www.rubi-barbara.blog.onet.pl
zapraszam

ocenił(a) serial na 10
zDEPPrawowana

własnie wchodziłam na ten blog ktory podałas i wyskoczyło mi ze taki blog nie istnieje chyba cos tu krecisz;/;/;/

zDEPPrawowana

Hahaha... Co ty wogole piszesz???? W 1968???? To ciekawe bo Barbara Mori urodziła się dopiero 10 lat później... Skąd ty te bzdury bierzesz????

zDEPPrawowana

jak cos to jest 2 czesc a w pierwszej zcesci rubi spadnie ze schodow i straci noge
w drudiej czesci bedzie nosila taki sam aparat na noge jak maribel

ocenił(a) serial na 10
zDEPPrawowana

final Rubi:
http://www.sharebigfile.com/file/14959/RubiTheGrandFinale-www-ultimo-mojeforum-n et.avi.html

I niech tym co wkrecali teraz bedzie lysoo

ocenił(a) serial na 10
Romeeooo

czesc 1 szukalam w necie i jest druga czesc rubi byla emitowana w brazylii. ma prawdopodobnie tytul Rubi: Mala mujer...i widzialam z niej zdjecia jak fernanada chodzi wszedzie z Loreta i on jej opowiada histroie Rubi tylko tyle zdjec udalo narazie mi sie znalesc..

rudzikkaka

Mogłabyś podać linka do tych zdjeć albo wysłać je na 23karolina@poczta.fm . Z góry dzięki

rudzikkaka

Mogłabyś podać linka do tych zdjeć albo wysłać je na 23karolina@poczta.fm . Z góry dzięki

ocenił(a) serial na 10
zDEPPrawowana

Nie ma zadnej 2 czesci !!!!!!!!!!!!

Jest tylko film z ktory pokazuje wyciete sceny z ostatni odcinkow ...

na 100% ;]

zDEPPrawowana

wiecie co jesli jest II czesc bardzo chcialabym ja zobaczyc i jesli ktos mi wreszice poda strone ze zrodlem (nie jakies blogi!!!) ze ta telenowela czy film istnieje napisze prosbe do tvn... ale chce zrodlo czy to istnieje czy nie!! a nie kazdy pisze co chce... prosze o odpowiedz

linds20

Jako II część Rubi uważany jest film trwający 210 minut. I z tego co mi wiadomo na tym filmie Loreto chodzi z Fernandą po miejscach gdzie była i mieszkała Rubi i opowiada o niej.

ocenił(a) serial na 10
23karolina

szukalam tych linkow i nie moge znalesc ale tu na blogu pisze ze nie ma tej drugiej czesci miala byc ale nie ma ze to tylko 210 minutowy film tam jak loreto opowiada fernandzie losu rubi i czesc zycia fernandyhttp://cena-marzen-miska.blog.onet.pl/ a jak znajde tamte zdjecia to dam linka ide dalej szukac ;)

ocenił(a) serial na 10
rudzikkaka

ooo mam pod koniec tej notki to nie sa zdjecia z ostatniego odcinka rubi wiec tzn ze cos tam dalej jeszcze jest http://rubi-hector-cena-marzen.blog.onet.pl/ sa zdjecia fernandy i loreto

ocenił(a) serial na 10
rudzikkaka

hyyy atu mam zdjecia i wogole o pierwotnej telenoweli Rubi http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.alma-latina.net/000images/Rubi. jpg&imgrefurl=http://www.alma-latina.net/Rubi/Rubi.shtml&h=144&w=160&sz=7&hl=pl& start=4&tbnid=JecDrND0h0ty9M:&tbnh=88&tbnw=98&prev=/images%3Fq%3Dtelenovela%2Bru bi%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DG

rudzikkaka

mowilam ze blogi mnie nie intersuja kazdy pisze co mysli...:/

linds20

ale wy jesteście matoły!! a ty nie pisz głupot ty co napisałaś że Rubi w drugiej części pocałuje Alejandro !! ona go pocałowała w pierwszej cześci a nie drugiej!! a ten blog co podała tamta kolesiana nie istnieje!! a ty niewiesz o czym bedzie druga część bo cos krecisz ciągle!! chora umysłowo jesteś czy co?? gadasz głupoty a potem sie dziwisz komentarzy !! ja słyszałam różne rzeczy i już sie pogubiłam niewiem w co mam wierzyć !! ale z jednej strony filmweb nie pisałby ze rubi..la descarada to film napisałby może że to teledysk albo skecz filmowy !! aha i Rubi-La mujer czy cuś to nie jest druga część !! to jest film zrobiony na podstawach telenowel czyli film pełnometrażowy podobny do telci !! albo i może ten film nie istnieje !! mogłas se to konito wymysleć i teraz napisać bo weszłas na strone wkturej jest tekst piosenki z początku Rubi (cena marzeń) i tam w refrenie był tekst ; mujer de nadie itp. i ty se mogłaś to wymyslec z tego czegoś !! takze niewiem piszecie głupoty co niekturzy !! zresztą ktoś pewnie teraz pomyśli że tez napisalam same głupoty ale ja tak nie sądze!! :)

ocenił(a) serial na 10
zDEPPrawowana

Witam
Czy już się sprawa wyjaśniła czy jest druga część czy tylko film?

maryfw

Nie ma żadnej drugiej części telenoweli. Na youtubie jest tylko film gdzie złotego chodzi z Fernanadą w różne miejsca gdzie mieszkała bądź przebywała Rubi i opowiada Fernandzie całą historię Rubi i na tym jest koniec. Film jest oczywiście z tego co mi wiadomo bez żadnego tłumacza i jest zrobiony moim zdaniem bez sensu, bo nic z niego nie wynika. Wygląda to jakby ktoś na siłę próbował zrobić drugą część telenoweli, ale niezbyt mu to niestety wyszło. Mam nadzieję, że rozwiałem wszystkie wątpliwości. Pozdrawiam wszystkich

ocenił(a) serial na 8
zen245

właśnie puścili na Novelas+ te dwa dodatkowe odcinki i nie ukrywam rozczarowania. 

SPOILER, nie czytajcie jak nie oglądaliście

Trochę wydaje mi się, że nie wykorzystali popularności tego serialu mogli pociągnąć chociaż jakąś miniserię o losach bohaterów na pewno dużo osób by obejrzało z chęcią. Czuć niedosyt. Jest to jedna z lepszych telenowel, ale te dwa dodatkowe odcinki to duże rozczarowanie. To tak naprawdę streszczenie wszystkich 115. Dorosła już Fernanda (czyli Barbara Mori w blond peruce) razem z Loreto chodzi po wszystkich znanych z serialu miejscach i wspomina. A wspomnienia to po prostu sceny z serialu puszczone jeszcze raz. Nic nowego , nie rozwijają się losy bohaterów, nic się nie dzieje tak jakby scenarzyści zostawili sobie drogę do kontynuacji która nigdy nie miała miejsca.. .a szkoda. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones