PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115478}

Cena marzeń

Rubí
7,7 3 969
ocen
7,7 10 1 3969
Cena marzeń
powrót do forum serialu Cena marzeń

Z kobiet najbardziej podoba mi się Maribell, potem Christina, jeszcze potem Elena,Sonia, siostra Alechandra,a prawie na samym końcu jest Rubi. Kiedyś Rubi mi się podobała z wyglądu, ale teraz zauważyłam jak bardziej jest wredna jest baaarziej brzydka. Jak myślicie???
Z facetów nie jestem zdecydowana, ale chyba na 1 miejscu jest Hektor, potem Alechandro, a potem Marco. Reszta mi się zbytnio nie podoba.
Czekam na wasze opinie kto wam się najbardziej podoba z "WYGLĄDU" .
Pozdro :):)

ocenił(a) serial na 10
Alexis_4

wg mnie...Sonia, potem Elena,Maribel,Christina no i Sofia (siostra A lejandra)
A z facetów to chyba Hektor :)

ocenił(a) serial na 10
Alexis_4

najpiekniejsza naturalnie Rubi :) w ogole Barbara Mori jest wedlug mnie najpiekniejsza kobieta... Na 2 miejscu jest Elena. Yadhira Carrillo jest przepiekna kobieta. Nastepnie Maribel :)

ocenił(a) serial na 10
Alexis_4

Z kobiet podoba mi się najbardziej Rubi. Uważam, że jest prześliczna i urocza, a do tego niezwykle inteligentna i potrafi oczarować każdego na kogo się napotyka. Maribell podoba mi się TYLKO z wyglądu. Z facetów podobał mi się Hector zdecydowanie ;).

ocenił(a) serial na 10
Alexis_4

hmm,najladniejsza chyba sa rubi i sonia wg. mnie a z mezczyzn oczywsicie moj przesliczny i jedyny na swiecie hector :*:*:*:*:*

Alexis_4

Według mnie najładniejsza jest oczywiście Rubi. Nie mam co do tego wątpliwości. Podoba mi się zarówno jej uroda, jak i charakter. Jest niezwykle inteligentną osobą, która stara osiągnąc swój cel - choć w tym wypadku nie jest on słuszny. Barbara Mori to jedna z najpiękniejszych latynoskich kobiet, a do tego wspaniała aktorka. Na drugim miejscu plasuje się Elena, która w moich oczach zasłużyła na szczególne uznanie rolą Grzesznicy. Trzecie miejsce należy do Maribel. Jeśli chodzi o mężczyzn to zdecydowanie wygrywa Hector. Jest bardzo przystojny. Natomiast tego samego nie mogę powiedzieć o Alejandrze. Santamarina nie ma w sobie ni krzty urody.

agacionek

Dla mnie najładniejsza jest Sonia, najbardziej podoba mi się w kucyku ;)

Alexis_4

Najpiękniejsza jest oczywiście Rubi, a potem Elena. Maribel mi się nie podobała, a z facetów Hector.

ocenił(a) serial na 10
Alexis_4

Jak dla mnie Maribel jest obrzydliwa. I te sztuczne zęby.. fuu...

Rubi jest cudowna !

I Alejandro chociaż ma owłosioną klatę ; <

ocenił(a) serial na 10
Cute_Death_Dealer

Rubi a potem Elena ,

ocenił(a) serial na 7
Cute_Death_Dealer

One wszystko mają sztuczne, nie tylko zęby i nie tylko Maribell. Niewiele pamiętam z tego serialu, ale sztuczne aktorki zapadły mi w pamięci (i nie pisać, że zazdrosna jestem o ich urodę, bo nie przeczę, że są piękne - o ile sztuczność może być piękna)

Alexis_4

najładniejsza jest elena...
z facetów hector ;)

ocenił(a) serial na 10
_untouched_

najładniejsza była Sonia szkoda ze tak skonczyła w serialu
a najbrzydsza donia lola co za gęba mogła by robic za stracha na wróble

konrii_2

Rubi... Ale Elena też była piękna :)
Najprzystojniejszy oczywiście Hector.

ocenił(a) serial na 10
Alexis_4

Zdecydowanie Rubi ma taki swój urok jest piękna i żadna nie jest od niej ładniejsza .. drugie miejsce zajmuje Sonia również jest przepiękna a trzecie miejsce Sofia podoba mi sie jej uśmiech :) ładna również jest Lorena,Maribel,Cristina,Elena.
A z mężczyzn podobał mi się najbardziej Hector , oczywiście zaraz za nim Alejandro.

Alexis_4

Zdecydowanie Rubi. Choż Elena też jest piekna kobieta .

użytkownik usunięty
cocoatea

1Rubi
2Sonia
3Elena

ocenił(a) serial na 6
Alexis_4

Rubi , Sonia i Elena...
no i hector....

Alexis_4

Najładniejsza była zdecydowanie Sonia, a potem Rubi. Reszta mi średnio przypadła do gustu. Ostatecznie Maribel, gdyby nie przesadziła z operacjami plastycznymi

Alexis_4

Wahałabym się między Ruby a Maribel. Ruby na pewno ma wiecej czaru, wdzieku, seksappealu i boską figurę, stylizacje i uśmiech. Maribel ma ładniejszą cerę, włosy , smuklejszą sylwetkę i bardziej delikatną urodę bez tony świecidełek i makijażu, ale jej rysy twarzy są trochę końskie i wiecznie smutna, mina i w dodatku malo wyraźn postac.

Jeżeli chodzi o inne aktorki to:
Christina i Lorena po tym jak rozkwitły były ładne, a ponadto mają bardzo sympatyczny typ urody.
Sona- ładna, ale nie ukrywajmy widać, ze poniekąd to zasługa chirurga
Elena- wiele osób zachwyca się urodą tej aktorki, ale do mnie jakoś nie przemawia: kanciasta twarz, męska sylwetka i przerysowane postarzające stroje.
Sofia- lepiej wygląda w prostych włosach, a tak poza tym przeciętna uroda, podobnie Nati
Ingrid- jakoś jej uroda nie przypadła mi do gustu

ocenił(a) serial na 8
Alexis_4

Rubi oczywiście, a później Sonia. Na trzecim Christina, Elena też mi się podobała, ale ten makijaż był bardzo mocny... Z facetów? hmm na początku Alejandro, ale później chyba jednak bardziej Hector.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones